• تاریخ: 2015-12-04
  • شناسه خبر: 11367
  • 706 بازدید

هفته دوازدهم مسابقات اسب‌دوانی پاییزه کشور در گنبدکاووس برگزار شد

ارکین نیوز-دبیر هیئت سوارکاری استان گلستان گفت: هفته دوازدهم مسابقات اسب‌دوانی کورس پائیزه کشور در مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس استان گلستان برگزار شد. حکیم ایگدری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گنبدکاووس، اظهار داش ...

ارکین نیوز-دبیر هیئت سوارکاری استان گلستان گفت: هفته دوازدهم مسابقات اسب‌دوانی کورس پائیزه کشور در مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس استان گلستان برگزار شد.

حکیم ایگدری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گنبدکاووس، اظهار داشت: هفته دوازدهم کورس اسب‌دوانی پائیزه کشور با شرکت ۶۴ چابک‌سوار در ۷ دور در مسافت یک‌هزار، یک‌هزار و ۲۰۰ متر و یک‌هزار و ۵۵۰ متری در مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس استان گلستان برگزار شد.

وی افزود: در پایان این هفته از رقابت‌ها جواد آچاک با اسب فانوس، عبدالرحیم آرامیده با دوبی استار و عید محمد غروای با ریحانه، نادر صالح پور با اسب اینترنشنال، کمال دالیجه عطا با اسب کومانچی، یاسرجرجانی با ریوکینگ و ستار مهرانی با اسب آتیک زودتر از دیگر چابک‌سواران به خط پایان رسیدند.

دبیر هیئت سوارکاری استان گلستان تصریح کرد: در پایان این رقابت‌ها بیش از ۵۷۵ میلیون ریال جایزه نقدی به صاحبان اسب‌های برتر اهدا شد.

در فصول مختلف مسابقات سوارکاری در پیست‌های سوارکاری شهرستان‌های آق‌قلا، بندرترکمن و گنبدکاووس در استان گلستان برگزار می‌شود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست