• تاریخ: 2016-12-28
  • شناسه خبر: 21871
  • 329 بازدید

هفته دهم مسابقات سوارکاری کورس پائیزه کشور در گنبدکاووس برگزار می‌شود

ارکین نیوز- رئیس هیئت سوارکاری شهرستان گنبدکاووس گفت: هفته دهم مسابقات سوارکاری کورس پائیزه کشور فردا در مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس برگزار می‌شود. نور بردی توسلی در گفت وگو با خربنگار تسنیم در گنبدکاووس اظهار داشت ...

ارکین نیوز- رئیس هیئت سوارکاری شهرستان گنبدکاووس گفت: هفته دهم مسابقات سوارکاری کورس پائیزه کشور فردا در مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس برگزار می‌شود.

نور بردی توسلی در گفت وگو با خربنگار تسنیم در گنبدکاووس اظهار داشت: در هفته دهم مسابقات اسبدوانی کورس پائیزه و زمستانه کشور در مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس فردا ۶۸ راس اسب با یکدیگر رقابت می‌کنند.

وی تصریح کرد: رقابت‌های هفته دهم در ۷ دور و در مسافت‎های ۳ دور یک‎هزار متری و ۴ دور یک‌هزارو دویست متری برگزار می‌شود.

رئیس هیئت سوارکاری شهرستان گنبدکاووس تاکید کرد: اسب‌های دوساله و مبتدی در مسافت‌های یک‌هزار و اسب‌های سه و چهار ساله و همچنین اسب‎های امتیاز بالا در مسافت‌های یک هزارو ۲۰۰ متری رقابت می‌کنند.

توسلی تاکید کرد: در این هفته ۲ کورس برای اسب‌های نژاد ترکمن، ۳ کورس برای نژاد دوخون و ۳ کورس دیگر هم برای اسب‌های نژاد تروبرد داخلی خواهد بود.

رئیس هیئت سوارکاری شهرستان گنبدکاووس تصریح کرد: در این هفته ۷۰۷ میلیون ریال برای مالکان و چابکسواران و برندگان جایزه در نظر گرفته شده است.

وی تاکید کرد: در مسابقات کورس پائیزه گنبدکاووس اسب‌هایی از نژادهای ترکمن، دوخون و تروبرد با هم رقابت می‌کنند.

مسابقات کورس سوارکاری کشور در فصل‌های پائیز، بهار و تابستان در شهرهای گنبدکاووس، آق‌قلا و بندرترکمن برگزار می‌شود و علاقمندان فراوانی از سراسر کشور برای تماشا به این شهرها سفر می‌کنند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست