• تاریخ: 2017-02-03
  • شناسه خبر: 22181
  • 348 بازدید

هفته بیست و یکم کورس اسبدوانی پاییزه گنبد برگزار شد

ارکین نیوز-هفته بیست و یکم رقابت‌های کورس اسبدوانی پاییزه گنبد در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد. در هفته بیست و یکم این رقابت‌ها عصر جمعه ۶۳ راس اسب از نژادهای ترکمن، دوخون و تروبرد داخلی در هفت دور هزار و هزار و ...

ارکین نیوز-هفته بیست و یکم رقابت‌های کورس اسبدوانی پاییزه گنبد در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

در هفته بیست و یکم این رقابت‌ها عصر جمعه ۶۳ راس اسب از نژادهای ترکمن، دوخون و تروبرد داخلی در هفت دور هزار و هزار و ۵۵۰ متری با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان بیش از ۷۲ میلیون تومان جایزه نقدی به صاحبان اسب‌های اول تا سوم کورس‌های هفت گانه اهدا شد.

در دور اول اسب‌های ترکمن سه و چهار ساله و ۱۶ تا ۲۲ امتیازی به مسافت هزار و ۵۵۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که یاسر جرجانی با اسب زومبا زودتر از خط پایان گذشت و مهرداد خوجملی با اسب هایلی و علی محمد غراوی با اسب اون آلان به ترتیب دوم و سوم شدند.

رقابت دور دوم میان اسب‌های دوخون دو ساله و دو تا ۶ امتیازی به مسافت هزار متر بود که آق اویلی بشگرد با اسب گوهر ناز عنوان اول را به دست آورد و نورمحمد بهادر با اسب چه گوارا و کمال دالیجه عطا با اسب وی ویتو به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را کسب کردند.

در دور سوم اسب‌های تروبرد داخلی دو ساله و صفر تا چهار امتیازی به مسافت هزار متر با یکدیگر رقابت کردند که بنیامین جرجانی با اسب لیدی هج موفق به کسب مقام اول شد و مهرداد حوجملی با اسب رویال آکادمی و ابوطالب چاریزاده با اسب آنتیک به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را به دست آوردند.

رقابت در دور چهارم میان اسب‌های دوخون سه و چهار ساله و ۳۶ تا ۴۸ امتیازی به مسافت هزار متر شکل گرفت که آق اویلی بشگرد با اسب قره قیز زودتر از خط پایان عبور کرد و نورمحمد بهادر با اسب آی گون (۲) و بنیامین جرجانی با اسب خوش تیپ به ترتیب دوم و سوم شدند/مهر

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست