• تاریخ: 2016-01-14
  • شناسه خبر: 13243
  • 354 بازدید

هفته بیست و یکم مسابقات اسب‌دوانی پاییزه کشور در گنبدکاووس برگزار شد

ارکین نیوز-دبیر هیئت سوارکاری استان گلستان گفت: هفته بیست و یکم مسابقات اسب‌دوانی کورس پائیزه کشور در مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس استان گلستان برگزار شد. حکیم ایگدری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گنبدکاووس، اظهار ...

ارکین نیوز-دبیر هیئت سوارکاری استان گلستان گفت: هفته بیست و یکم مسابقات اسب‌دوانی کورس پائیزه کشور در مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس استان گلستان برگزار شد.

حکیم ایگدری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گنبدکاووس، اظهار داشت: هفته بیست و یکم کورس اسب‌دوانی پائیزه کشور با شرکت ۶۰ چابک‌سوار در ۷ دور در مسافت یک‌هزار متری در مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس استان گلستان برگزار شد.

وی افزود: در پایان این هفته از رقابت‌ها یاسر جرجانی با اسب آی گون، قربان محمد اُدَک با کاسترا، عیدمحمد غراوی با فرنیا و نادر صالح پور با شاه نشین لرستان، امان محمد غلَرعطا با اسب‌های ارتی ناز و جوهرسنجر و بنیامین جرجانی زودتر از دیگر چابک‌سواران به خط پایان رسیدند.

دبیر هیئت سوارکاری استان گلستان تصریح کرد: در پایان این رقابت‌ها بیش از ۵۲۶ میلیون و ۷۵۰ هزار ریال جایزه نقدی به صاحبان اسب‌های برتر اهدا شد.

در فصول مختلف مسابقات سوارکاری در پیست‌های سوارکاری شهرستان‌های آق‌قلا، بندرترکمن و گنبدکاووس در استان گلستان برگزار می‌شود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست