• تاریخ: 2016-02-05
  • شناسه خبر: 14265
  • 400 بازدید

هفته بیست‌ و هشتم کورس اسب‌دوانی پاییزه گنبد برگزار شد

ارکین نیوز-هفته بیست و هشتم مسابقات کورس اسب‌دوانی پاییزه گنبدکاووس در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد. به گزارش خبرنگار مهر، در هفته بیست و هشتم این رقابت‌ها عصر جمعه ۶۱ راس اسب از نژادهای ترکمن، دوخون و تروبردداخ ...

ارکین نیوز-هفته بیست و هشتم مسابقات کورس اسب‌دوانی پاییزه گنبدکاووس در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، در هفته بیست و هشتم این رقابت‌ها عصر جمعه ۶۱ راس اسب از نژادهای ترکمن، دوخون و تروبردداخلی در هفت دور هزار و هزار و ۲۰۰ متری به رقابت پرداختند که در پایان ۵۶۵ میلیون و ۲۵۰ هزار ریال جایزه نقدی به صاحبان اسب‌های اول تا سوم کورس‌های هفت‌گانه اهدا شد.

در دور اول اسب‌های ترکمن سه تا هفت ساله با امتیاز هندیکاپ به مسافت هزار و ۲۰۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که عیدمحمد غراوی با اسب بایداق زودتر از سایرین از خط پایان گذشت و محمد خوجملی با اسب دلدل طلا و بنیامین جرجانی با اسب پرمان به ترتیب دوم و سوم شدند.

رقابت دور دوم میان اسب‌های دوخون دو ساله با امتیاز مبتدی و نبرده به مسافت هزار متر بود که نادر صالح پور با اسب پالو عنوان اول را به دست آورد و مهران عطا با اسب ماه سر و کمال دالیجه عطا با اسب دژشاپور خواست به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را کسب کردند.

در دور سوم اسب‌های تروبردداخلی سه تا پنج ساله و ۲۴ تا ۳۴ امتیازی به مسافت هزار و ۲۰۰ متر با یکدیگر رقابت کردند که امین محمدی با اسب توماتو موفق به کسب مقام اول شد و کمال دالیجه عطا با اسب سلنا طلایی و عیدمحمد غراوی با اسب جاناری به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را به دست آوردند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست