• تاریخ: 2016-02-13
  • شناسه خبر: 14621
  • 383 بازدید

هفته بیست‌ و‌ نهم مسابقات اسب‌دوانی پاییزه در گنبدکاووس برگزار شد

ارکین نیوز-دبیر هیئت سوارکاری استان گلستان گفت: هفته بیست‌ و‌ نهم مسابقات اسب‌دوانی کورس پائیزه کشور در مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس استان گلستان برگزار شد. حکیم ایگدری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گنبدکاووس، اظها ...

ارکین نیوز-دبیر هیئت سوارکاری استان گلستان گفت: هفته بیست‌ و‌ نهم مسابقات اسب‌دوانی کورس پائیزه کشور در مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس استان گلستان برگزار شد.

حکیم ایگدری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گنبدکاووس، اظهار داشت: هفته بیست‌ و‌ نهم کورس اسب‌دوانی پائیزه کشور با شرکت ۷۶ چابک‌سوار در ۷ دور در مسافت یک‌ هزار و یک هزار و ۲۰۰ متری در مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس استان گلستان برگزار شد.

وی افزود: در پایان این هفته از رقابت‌ها مهرداد خوجملی با اسب‌های آغوش و آلیا، نادر صالح‌پور با اسب‌ گیلماز، کمال دالیجه عطا با کلودیا هورث و یاسر جرجانی با اوکاسیا و پیمان قلرعطا با توربو، بنیامین جرجانی با اسب فیروز قره‌تپه زودتر از دیگر چابک‌سواران به خط پایان رسیدند.

دبیر هیئت سوارکاری استان گلستان تصریح کرد: در پایان این رقابت‌ها بیش از ۵۰۹ میلیون ریال جایزه نقدی به صاحبان اسب‌های برتر اهدا شد.

در فصول مختلف مسابقات سوارکاری در پیست‌های سوارکاری شهرستان‌های آق‌قلا، بندرترکمن و گنبدکاووس در استان گلستان برگزار می‌شود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست