• تاریخ: 2016-08-03
  • شناسه خبر: 19739
  • 303 بازدید

نخستین دوره مسابقات فرهنگی جام روستا در بندرترکمن برگزار می شود

ارکین نیوز-رییس اداره ورزش و جوانان بندرترکمن از برگزاری نخستین دوره مسابقات فرهنگی ورزشی جام روستا در شهرستان خبر داد. فرشید استادی کم با ذکر این خبر افزود: این مسابقات با هدف توسعه و گسترش ورزش و شور و نشاط در بین روست ...

ارکین نیوز-رییس اداره ورزش و جوانان بندرترکمن از برگزاری نخستین دوره مسابقات فرهنگی ورزشی جام روستا در شهرستان خبر داد.

فرشید استادی کم با ذکر این خبر افزود: این مسابقات با هدف توسعه و گسترش ورزش و شور و نشاط در بین روستاییان برگزار می شود.

وی با اشاره اینکه مسابقات فرهنگی جام روستا در کل روستاهای بندرترکمن برگزار می شود تصریح کرد: این مسابقات در دو بخش مردان و بانوان و رشته های مورد نظر انجام می شود که در قسمت مردان رشته های طناب کشی ، والیبال و فوتسال و در بخش بانوان آمادگی جسمانی و طناب کشی حضور دارند.

این مقام مسول با اعلام اینکه بندرترکمن در دو بخش مرکزی و سیجوال در این مسابقات حضور دارد ابراز داشت: این مسابقات یکماهه از هفته دولت آغاز و در هفته تربیت بدنی خاتمه می یابد که در پایان تیمهای برتر روستایی به مسابقات استانی اعزام خواهند شد.

استادی کم بیان با اشاره اینکه مسابقات فرهنگی جام روستا طبق شرایط سنی خاصی برگزار می شود بیان کرد: این مسابقات با همکاری دهیاری ها ، بخشداری و اداره ورزش و جوانان شهرستان انجام می شود.

شایان ذکر است این مسابقات به صورت استانی درکل روستاهای شهرستانها برگزار می وشد که در پایان تیم های برتر به مرحله استانی راه می یابند/آوای ترکمن

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست