• تاریخ: 2015-05-22
  • شناسه خبر: 4258
  • 686 بازدید

نتایج هفته چهاردهم سوارکاری کورس بهاره کشور در گنبدکاووس

ارکین نیوز-هفته چهاردهم رقابت های سوارکاری کورس بهاره کشور عصر چمعه با حضور جمع کثیری از علاقه مندان به این رشته ورزشی در مجموعه سوارکاری گنبدکاووس برگزار شد. در رقابت های این هفته، ۶۹ راس اسب از نژادهای ترکمن، دوخون و ت ...

81617864-6469325
ارکین نیوز-هفته چهاردهم رقابت های سوارکاری کورس بهاره کشور عصر چمعه با حضور جمع کثیری از علاقه مندان به این رشته ورزشی در مجموعه سوارکاری گنبدکاووس برگزار شد.

در رقابت های این هفته، ۶۹ راس اسب از نژادهای ترکمن، دوخون و تروبرد داخلی در هفت دور ۱۰۰۰ متری رقابت های دیدنی را به نمایش گذاشتند.

نتایج هفته چهاردهم کورس بهاره گنبدکاوس به شرح زیر است:

کورس اول: ۱- کمیر ۲- مازیار ۳- آی قایماق

کورس دوم: ۱- پری مون ۲- بنتلی ۳- آرس

کورس سوم: ۱- سوانا ۲ – بال سایاد ۳ – غزال

کورس چهارم : ۱- سابرینا ۲- چرچیل ۳- رویال تاپ

کورس پنجم: ۱- ایلکای ۲- نازمحل ۳- آتش

کورس ششم: ۱- بای بای ۲- بلک بوگاتی ۳- بلوگا

کورس هفتم: ۱ – یوشیتا ۲- نیل ۳ – طوفان بندر

در این هفته از مسابقه ها جمع پیش بینی سه پره ۳۸۱ میلیون و ۹۲۰ هزار ریال بود که بین ۳۷۲ نفر از کسانی که بالاترین امتیاز (۲۴ امتیاز) را کسب کرده بودند، تقسیم شد.

مبلغ یک میلیارد و۳۶۰ میلیون و ۳۲۰ هزار ریال برای پنج پره پیش بینی شده بود که بین ۱۱۳ نفر که با پیش بینی درست مسابقه ها، یعنی بالاترین امتیاز (۴۰ امتیاز) را به دست آوردند، اهدا شد.

در پیش بینی مبلغ پنج پره علاقه مندان با خرید برگه های پیش بینی پنج اسب از کورس های دوم تا ششم در سه پره نیز با خرید برگه های پیش بینی، سه اسب از کورس سوم تا ششم در این پیش بینی شرکت می کنند و در پایان افرادی که در مجموع پیش بینی امتیاز بالاتری به دست آورده اند صاحب مبالغ جمع آوری شده از محل خرید برگه ها می شوند.

در پایان این رقابت ها علاوه بر توزیع دو تن و ۵۲۰ کیلوگرم خوراک، جوایز نقدی به ارزش۴۶۱ میلیون و ۷۵۰ هزار ریال به صاحبان اسب های اول تا سوم کورس های هفتگانه پرداخت شد.

کورس های سوارکاری کشور همه ساله در دو فصل بهار و پاییز در مجموعه زیبای سوارکاری گنبدکاووس برگزار می شود.
ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست