• تاریخ: 2015-05-29
  • شناسه خبر: 4464
  • 534 بازدید

نتایج هفته شانزدهم سوارکاری کورس بهاره کشور درگنبدکاووس

ارکین نیوز- هفته شانزدهم رقابت های سوارکاری کورس بهاره کشور عصر جمعه با حضور جمع کثیری ازعلاقه مندان به این رشته ورزشی در مجموعه سوارکاری گنبدکاووس برگزار شد. در رقابت های این هفته،۸۲ راس اسب از نژادهای ترکمن، دوخون و تر ...

81627204-6486015
ارکین نیوز- هفته شانزدهم رقابت های سوارکاری کورس بهاره کشور عصر جمعه با حضور جمع کثیری ازعلاقه مندان به این رشته ورزشی در مجموعه سوارکاری گنبدکاووس برگزار شد.

در رقابت های این هفته،۸۲ راس اسب از نژادهای ترکمن، دوخون و تروبرد داخلی در هشت دور ۱۰۰۰ متری رقابت های دیدنی را به نمایش گذاشتند.

نتایج هفته شانزدهم کورس بهاره گنبدکاوس به شرح زیر است:

کورس اول: ۱- تیزپایزدانی ۲- سومبار ۳- روزگار

کورس دوم: ۱- شاهان ۲- گلشاه ۳- آی گون۲

کورس سوم: ۱- ریوداستی ۲- آرزوبالام ۳- گلدناز

کورس چهارم : ۱- ماستر سروین ۲- تری بلا ۳- بال سایاد

کورس پنجم: ۱- ریواونجر ۲- رابرت ۳- جاناری

کورس ششم: ۱- هچ دیو ۲- بیکوهچ ۳- بای بای لیدی

کورس هفتم: ۱ – یادگارمرجانه ۲- بلیتون ۳- دازقلیچ

کورس هشتم: ۱- ویش ناز ۲- سپاس ۳- کامران خان

در این هفته از مسابقه ها جمع پیش بینی سه پره ۳۲۲ میلیون و۲۷۰ هزار ریال بود که بین ۲۹۴ نفر از کسانی که بالاترین امتیاز (۲۴ امتیاز) را کسب کرده بودند، تقسیم شد.

مبلغ یک میلیارد و ۲۷۴ میلیون و۳۶۰ هزار ریال برای پنج پره پیش بینی شده بود که بین ۵۰ نفر که با پیش بینی درست مسابقه ها، یعنی بالاترین امتیاز (۴۰ امتیاز) را به دست آوردند، اهدا شد.

در پیش بینی مبلغ پنج پره علاقه مندان با خرید برگه های پیش بینی پنج اسب از کورس های دوم تا ششم در سه پره نیز با خرید برگه های پیش بینی، سه اسب از کورس سوم تا ششم در این پیش بینی شرکت می کنند و در پایان افرادی که در مجموع پیش بینی امتیاز بالاتری به دست آورده اند صاحب مبالغ جمع آوری شده از محل خرید برگه ها می شوند.

در پایان این رقابت ها علاوه بر توزیع دو تن و ۵۲۰ کیلوگرم خوراک، جوایز نقدی به ارزش۵۷۵ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال به صاحبان اسب های اول تا سوم کورس های هفتگانه پرداخت شد.

کورس های سوارکاری کشور همه ساله در دو فصل بهار و پاییز در مجموعه زیبای سوارکاری گنبدکاووس برگزار می شود.
ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست