• تاریخ: 2017-08-24
  • شناسه خبر: 23671
  • 228 بازدید

نتایج نهایی هفته سوم لیگ برتر ساحلی مشخص شد

ارکین نیوز-تیم های میکا مال، توسعه عمران قو، اوج رامسر و شهرداری منطقه ۲۲ در هفته سوم لیگ برتر والیبال ساحلی مقابل حریفان خود به پیروزی رسیدند. به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، دور رفت دومین دوره مسابقات والیبال سا ...

ارکین نیوز-تیم های میکا مال، توسعه عمران قو، اوج رامسر و شهرداری منطقه ۲۲ در هفته سوم لیگ برتر والیبال ساحلی مقابل حریفان خود به پیروزی رسیدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، دور رفت دومین دوره مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی باشگاه‌های برتر ایران از ۲۷ تیرماه با حضور ۱۰ تیم آغاز شده است و هفته سوم این رقابت‌ها امروز (چهارشنبه) با برگزاری چهار دیدار برگزار شد.

در رقابت های صبح میکا مال مقابل فولاد بافق، شهرداری منطقه ۲۲ برابر اطلس مرغ صبا، اوج رامسر در مصاف با توپکا شمال و توسعه عمران متل قو مقابل آکادمی وثوق پیروز شدند.

در مسابقات عصر نیز اوج رامسر با ترکیب پورعسکری و قلی پور با نتیجه دو بر صفر از سد توپکا شمال با ترکیب فیروزپور و آقاجانی گذشت و در مجموع به پیروزی دو بر صفر دست یافت.

اوج رامسر دو ست این بازی را با امتیازات ۲۱ بر ۱۴ و ۲۱ بر ۱۸ به سود خود رقم زد.

میکامال هم با ترکیب رئوفی و سالمی همانند مسابقه صبح، یک بار دیگر با نتیجه دو بر صفر بر فولاد بافق با ترکیب پورامینی و حسن زاده غلبه کرد.

دو ست این بازی با نتایج ۲۱ بر ۱۶ و ۲۱ بر ۱۴ به سود میکامال به پایان رسید.

توسعه عمران متل قو با ترکیب صادقی و امیری دو بر صفر آکادمی وثوق مازندران را با ترکیب شالیکار و جعفرپور شکست داد.

نتیجه دو ست این بازی با امتیازات ۲۱ بر ۱۳ و ۲۹ بر ۲۷ به سود توسعه عمران متل قو ثبت شد.

در آخرین مسابقه امروز هم تیم اطلس مرغ صبا گیلان، دو بر صفر و با امتیازات ۲۱ بر ۱۶ و ۲۱ بر ۱۷ میزبان خود شهرداری منطقه ۲۲ را شکست داد اما با توجه به اینکه در مسابقه صبح، شهرداری پیروز شده بود تعیین برنده نهایی مسابقه به گلدن ست کشید.

در نهایت در گلدن ست، تیم شهرداری منطقه ۲۲ موفق شد با نتیجه ۱۵ بر ۶ حریفش را شکست داد تا در نهایت به پیروزی دو بر یک دست پیدا کند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست