• تاریخ: 2016-10-03
  • شناسه خبر: 20792
  • 442 بازدید

میکائیل تاجر قرارداد خود را با تیم ترکیه‌ای فسخ کرد

ارکین نیوز- میکائیل تاجر ، پشت خط زن گنبدی والیبال ایران پس از بازگشت از ترکیه قرار است در تمرینات هاوش حضور پیدا کند. میکائیل تاجر قرارداد خود را با تیم اورفای ترکیه فسخ کرد و پیش از شروع رقابت‌های لیگ ترکیه به ایران با ...

ارکین نیوز- میکائیل تاجر ، پشت خط زن گنبدی والیبال ایران پس از بازگشت از ترکیه قرار است در تمرینات هاوش حضور پیدا کند.

میکائیل تاجر قرارداد خود را با تیم اورفای ترکیه فسخ کرد و پیش از شروع رقابت‌های لیگ ترکیه به ایران بازگشت. در حالی که حدود ۲۰روز تا شروع رقابت‌های لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور مانده است این بازیکن هنوز با تیمی در ایران قرارداد نبسته است.

وی اعلام کرده که با اجازه و هماهنگی مسئولان گنبدی فعلاً درتمرینات هاوش حضور پیدا خواهم کرد تا از نظر بدنی افت نکنم تا اینکه در ادامه تیمی پیدا کنم تا بتوانم به آن کمک کنم.

خانه والیبال تهران از روز جمعه میزبان تیم‌های پیکان، پارسه، شهرداری تبریز و آرمان ورزشی اردکان خواهد بود. این تیم‌ها قرار است در تورنمنتی ۴ جانبه به نام زنده یاد رضا ابراهیمی، مربی فقید تیم والیبال پیکان حضور پیدا کنند.

تیم‌ها روز پنج‌شنبه یک جلسه تمرینی برگزار می‌کنند و از روز جمعه تا یک‌شنبه در این تورنمنت کار خود را آغاز خواهند کرد. مسابقات این تورنمنت قرار است در ساعت ۱۵ و ۱۷ روز‌های جمعه، شنبه و یک‌شنبه برگزار شود.
کاپ

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست