• تاریخ: 2016-06-22
  • شناسه خبر: 18784
  • 383 بازدید

ملی پوشان به بلگراد رسیدند

ارکین نیوز-تیم ملی والیبال ایران بعد از سفری ۲۰ ساعته با دو پرواز به بلگراد پایتخت صربستان رسید تا در هفته دوم لیگ جهانی در سه دیدار به مصاف حریفان خود برود. به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، ملی پوشان والیبال کشورم ...

ارکین نیوز-تیم ملی والیبال ایران بعد از سفری ۲۰ ساعته با دو پرواز به بلگراد پایتخت صربستان رسید تا در هفته دوم لیگ جهانی در سه دیدار به مصاف حریفان خود برود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، ملی پوشان والیبال کشورمان ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه دوشنبه شب به وقت ریو سفر طولانی دیگری را برای برگزاری هفته دوم لیگ جهانی آغاز کردند.

کاروان والیبال، ریو را به مقصد زوریخ ترک کرد و پس از ١١ ساعت پرواز به فرودگاه مرکزی سوییس رسید. سپس با پروازی دیگر اعضای تیم ملی راهی بلگراد شدند که در مجموع از زمان ترک هتل در ریو تا رسیدن به محل اقامت در بلگراد ملی پوشان حدود ۲۰ ساعت در راه بودند.

در بدو ورود تیم ملی والیبال به فرودگاه شهر بلگراد، نمایندگان سفارت ایران در این شهر به استقبال ملی پوشان آمدند و پس از آن تیم راهی هتل محل اقامت خود شد.

ملی پوشان والیبال ایران فردا (چهارشنبه) نخستین تمرین خود را در بلگراد انجام می دهند.

محمد فلاح و علیرضا بهبودی در فرودگاه به سایر ملی پوشان پیوستند تا لوزانو با ترکیب جدید تمرینات خود را از روز آینده آغاز کند.

هفته دوم لیگ جهانی والیبال از روز پنج شنبه با دیدار تیم های ملی والیبال ایران و بلغارستان آغاز خواهد شد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست