• تاریخ: 2015-10-11
  • شناسه خبر: 9289
  • 630 بازدید

مصدومیت شدید سردار آزمون در تمرین تیم ملی

ارکین نیوز – تیم ملی فوتبال ایران که خود را برای دیدار تدارکاتی روز سه‌شنبه مقابل ژاپن آماده می‌کند از ساعت ۱۷ امروز تمرینات خود را در زمین اصلی ورزشگاه آزادی و با حضور ۲۵ بازیکن پیگیری کرد. تمرین فوتبال ملی‌پوشان ...

ارکین نیوز – تیم ملی فوتبال ایران که خود را برای دیدار تدارکاتی روز سه‌شنبه مقابل ژاپن آماده می‌کند از ساعت ۱۷ امروز تمرینات خود را در زمین اصلی ورزشگاه آزادی و با حضور ۲۵ بازیکن پیگیری کرد.
تمرین فوتبال ملی‌پوشان زیرنظر کی‌روش که در مرکز زمین ایستاده بود برگزار شد. البته سرمربی تیم ملی هراز گاهی تذکرات لازم را به بازیکنان می‌داد.از ساعت ۱۷ و ۵۰ دقیقه کی‌روش با جمع کردن بازیکنان دقایقی به بازیکنان تذکرات فنی را ارائه کرده و پس از ۵ دقیقه تمرین ادامه کرد. در بخش دوم کادر فنی روی حفظ توپ تاکید داشت و همچنین کی‌روش از بازیکنان یم‌خواست تا با بردن توپ به لب خط مهاجمان کناری را با ارسال‌های خود در موقعیت گل قرار دهند که در این بین کی‌روش هر از گاهی تمرین را قطع کرده و با نشان دادن مسیر حرکت به مهاجمان از آنها خواست تا با دقت بیشتری این تمرین را انجام دهند.

*در حالی که بازی فوتبال ادامه داشت سردار آزمون با تکل مسعود شجاعی از ناحیه پا مصدوم شد که پزشکان در بالای سر او حاضر شدند و به مداوی او پرداختند در این زمان رضایی کاور مشکی را از تن درآورد و با پوشیدن کاور قرمز به تیم اضافه شد.

دیدار تیم‌های ملی ایران و ژاپن در ساعت ۱۷ روز سه‌شنبه در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.
فارس

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست