• تاریخ: 2017-07-03
  • شناسه خبر: 23191
  • 305 بازدید

مصدومیت آزمون در شب تساوی روبین

ارکین نیوز-مهاجم ایرانی روبین کازان در دیدار تدارکاتی این تیم مصدوم شد و بیشتر از ۲۱ دقیقه بازی نکرد. روبین کازان روسیه که این روزها در اتریش اردوی آماده‌سازی پیش فصل را سپری می‌کند، سردار آزمون را نیز در بین نفرات خود م ...

ارکین نیوز-مهاجم ایرانی روبین کازان در دیدار تدارکاتی این تیم مصدوم شد و بیشتر از ۲۱ دقیقه بازی نکرد.

روبین کازان روسیه که این روزها در اتریش اردوی آماده‌سازی پیش فصل را سپری می‌کند، سردار آزمون را نیز در بین نفرات خود می‌بیند و این مهاجم ملی‌پوش ایرانی به تیم سابق خود بازگشته است تا در سال منتهی به جام جهانی امیدوار به ادامه درخشش خود باشد.

آزمون بدون اعلام خبر انتقال به روبین کازان روز چهارشنبه هفته قبل در مسابقه دوستانه این تیم برابر آستریا وین اتریش به میدان رفت و ۲۳ دقیقه در زمین حضور داشت که یکشنبه شب(دیشب) نیز یک بار دیگر برای روبین بازی کرد اما این بار به اجبار تعویض شد.

روبین کازان از ساعت ۲۰:۳۰ یکشنبه شب به مصاف اوترخت هلند رفت که سردار آزمون همانند دیدار با آستریا وین در لیست ۱۱ نفره حضور نداشت اما از ابتدای نیمه دوم با تغییر گسترده ترکیب تیمش وارد زمین شد.

در دقیقه ۶۶ این مسابقه که با تساوی یک بر یک به پایان رسید، آزمون در یک برخورد مصدوم شد و نتوانست به بازی ادامه دهد تا الکس سانگ، هافبک سابق بارسلونا جای او را در ترکیب بگیرد.

هنوز وضعیت آسیب دیدگی آزمون مشخص نیست ولی عنوان شده او مصدومیت شدیدی در دیدار برابر اوترخت داشته و به همین علت از ترکیب بیرون رفته است/ورزش۳

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست