• تاریخ: 2015-11-06
  • شناسه خبر: 10165
  • 454 بازدید

مشکل سردار آزمون و کاپیتان آندو برای دریافت ویزای گوام

ارکین نیوز-پنج بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان برای دریافت ویزای گوام دچار مشکل شده‌اند. بازیکنان تیم ملی که برای سفر به گوام و بازی مقابل تیم ملی این کشور نیاز به ویزای ایالت متحده آمریکا دارند، برای دریافت ویزای این کشور ...

ارکین نیوز-پنج بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان برای دریافت ویزای گوام دچار مشکل شده‌اند.

بازیکنان تیم ملی که برای سفر به گوام و بازی مقابل تیم ملی این کشور نیاز به ویزای ایالت متحده آمریکا دارند، برای دریافت ویزای این کشور دچار مشکل شده‌اند. در حال حاضر ویزای بازیکنان تیم ملی به صورت جداگانه در حال صادر شدن است، اما پنج بازیکن اصلی تیم ملی همچنان در بلاتکلیفی به سر می‌برند.

آندرانیک تیموریان، علیرضا حقیقی، سردار آزمون، سعید عزت‌اللهی و احسان حاج‌صفی که پنج لژیونر تیم ملی هستند و در لیگ‌های قطر، روسیه و آلمان فعالیت می‌کنند، برای دریافت ویزا دچار مشکل شده‌اند.

با توجه به این مشکلات و همچنین کارشکنی گوامی‌ها که اجازه ندادند تیم ملی برای سفر به این کشور پرواز چارتر داشته باشد، فدراسیون فوتبال نامه شکایتی تنظیم و به فیفا ارسال کرده است.

دیدار تیم‌های ملی فوتبال گوام و ایران در چارچوب مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۱۰۸ و جام ملت‌های ۲۰۱۹ روز ۲۶ آبان برگزار خواهد شد./تسنیم

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست