• تاریخ: 2015-12-06
  • شناسه خبر: 11450
  • 1,560 بازدید

مشخص شدن تکلیف تیم فوتبال شهدای آق قلا /تقدیر و تشکر از بازیکنان بی ادعا

ارکین نیوز-چند ماهی است که تیم فوتبال شرین فراز (شهدای آق قلا) با مشکلات عدیده ای دسته پنجه نرم می کرد که با آمدن نورمحمد واحدی وضعیت این تیم روبه بهبودی است. تیم فوتبال شهدای آق قلا که سال قبل بعلت نداشتن اسپانسر به یک ...

ارکین نیوز-چند ماهی است که تیم فوتبال شرین فراز (شهدای آق قلا) با مشکلات عدیده ای دسته پنجه نرم می کرد که با آمدن نورمحمد واحدی وضعیت این تیم روبه بهبودی است.

تیم فوتبال شهدای آق قلا که سال قبل بعلت نداشتن اسپانسر به یک تهرانی واگذار شده بود،دوباره با حمایت مالی این عاشق فوتبال شادی به ورزش و فوتبال آق قلا آمد.

مشکل این تیم در حال برطرف شدن بود که یکی از مالکان قبلی که ادعای سهام این تیم را داشت، با پادر میانی واحدی فر و واریز مبلغ سهم وی کل سهام و امتیاز این تیم در آق قلا ماند و بنام شهدای این شهر در لیگ دسته سوم کشور به مسابقات خود ادامه خواهد داد..

واحدی فر در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ارکین نیوز گفت:از کلیه دوستانی که برای این تیم زحمت کشیدند و بازیکنان این تیم که از حق خود گذشتند تا این تیم در آق قلا بماند تقدیر نمود .

وی افزود:این تیم اگر اندکی حمایت شود پتانسیل شرکت در رده های بالای لیگ کشور را دارد .

مدیر عامل تیم فوتبال استیل البرز و شهدای آق قلا ضمن تقدیر از عباسی مدیریت قبلی تیم که با وجود نداری،پارسال این تیم را با همکاری بچه ها قهرمان کرد، اظهار داشت:انشاا.. با حمایت مسئولین و مردم خونگرم آق قلا،فوتبال این شهر به جایگاه واقعی خود خواهد رسید.

IMG_۲۰۱۵۱۰۲۶_۱۴۴۳۴۳

  • خداوردی طعنه - 2015-12-06 در 5:05 ب.ظ

    باتشکرازآقای نورمحمد واحدی فر.امیدواریم که این تیم در ادامه راه خود موفق سربلند باشد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست