• تاریخ: 2016-10-18
  • شناسه خبر: 20992
  • 328 بازدید

مساوی دقیقه نودی بندر ترکمنی ها در مقابل ترکمن دیار آق قلا

ارکین نیوز-وحدت بندرترکمن در روزی که مستحق کسب سه امتیاز کامل در مقابل حریف قدرتمندش بود با درخشش دروازبان حریف و کم شانسی با گل دقیقه ۹۲ از شکست گریخت . حساس ترین بازی لیگ دو استان عصر امروز به میزبانی قاندومی پیر بین د ...

ارکین نیوز-وحدت بندرترکمن در روزی که مستحق کسب سه امتیاز کامل در مقابل حریف قدرتمندش بود با درخشش دروازبان حریف و کم شانسی با گل دقیقه ۹۲ از شکست گریخت .

حساس ترین بازی لیگ دو استان عصر امروز به میزبانی قاندومی پیر بین دو تیم وحدت بندرترکمن و ترکمن دیار آق قلا با قضاوت مرنضی اصلانی از علی آباد آغاز شد . وحدت از همان ایتدا سوار بر بازی بود و بهترین موقعیت روی ارسال تند و تیز صفا فیروز خواه توسط علی اصغر نفر از دست رفت ، بازی با برتری وحدت در حال پیگیری بود که ترکمن دیار با تجربه روی دو ضد حمله و اصل غافلگیری دو گل به بهترین خط دفاع لیگ استان زد تا نیمه نخست با برتری دو بر صفر آق قلایی ها به پایان برسد .

نیمه دوم ورق برگشت در نیمه دوم وحدتی ها فعل خواستن رو بخوبی صرف کردند ، در همان دقایق ابتدایی پنالتی که به سود وحدت اعلام شده بود با درخشش دروازبان آق قلا و کم دقتی مهران قزل گل نشد اما رئوف بالاخره گل تساوی را به ثمر رساند امید به اردوی بندری ها بازگشته بود که کاپیتان عزیز مصدری با دریافت کارت قرمز اخراج شد تا تیم ده نفره شود .

وحدت که امروز چیز دیگری بود تا آخرین ثانیه جنگید و در دقیقه ۹۲ توسط یوسف قرنجیک به گل تساوی رسید تا یک امتیاز ارزشمند را به دست بیاورد هر چند با توجه به شرایط بازی می توانست سه امتیاز زا هم کسب کند .

احمد میرزاعلی با تجربه در کنار حاج غفور میرزاعلی ، صمد توکلی و نوذر صحنه امروز در ترکیب ترکمن دیار به میدان آمدند هر چند رامین حسن قاسمی غایب بزرگ تیمشان بود/ترکمن فوتبال

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست