• تاریخ: 2015-10-30
  • شناسه خبر: 9909
  • 585 بازدید

مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه کشور در گنبدکاووس آغاز شد

ارکین نیوز- هفته اول مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس عصر روز پنچشنبه با حضور انبوه مشتاقان این ورزش در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد و با انجام آن، مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه کشور در گنبدکاووس کلید خورد. ...

ارکین نیوز- هفته اول مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس عصر روز پنچشنبه با حضور انبوه مشتاقان این ورزش در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد و با انجام آن، مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه کشور در گنبدکاووس کلید خورد.

در هفته اول این مسابقات ۶۵ راس اسب در هفت کورس به مسافت هزار متر با هم رقابت کردند و در کورس اول این مسابقات که که مخصوص اسب های ترکمن سه تا هفت سال بود اسب های بایداق، سومبار و غوغا گل جهان به ترتیب مقام های اول تا سوم را از آن خود کردند.
در کورس دوم این مسابقات اسب های دو ساله نبرده دوخون با هم به رقابت پرداختند و اسب های دازمحل، آی سارا و هلیا سریعتر از دیگر رقیبان خود از خط پایان گذشتند و به ترتیب به مقام های اول تا سوم رسیدند.
اسب های سه ساله تروبرد داخلی ۸ تا ۱۴ امتیاز در کورس سوم هفته نخست مسابقات اسبدوانی پاییزه گنبد با هم رقابت کردند که در این کورس اسب کاواکاکووا مقام نخست را از آن خود کرد، اسب تیم پای لت به مقام دوم رسید و بای بای جان نیز مقام سوم را از آن خود کرد.
کورس چهارم مسابقات هم مخصوص اسب های دو ساله تروبرد داخلی ۲ تا ۴ امتیاز بود که در نهایت اسب ماه مهر سریعتر از دیگران از خط پایان گذشت و مقام اول را کسب کرد و اسب های نیمار و جانر به ترتیب دوم و سوم شدند.
اسب های ۳ تا ۴ ساله دو خون ۱۶ تا ۲۰ امتیاز در کورس پنجم رقابت کردند که در پایان این دور، اسب های کومانچی، تیپ اند تل و آنیسا به ترتیب اول تا سوم شدند.
در کورس ششم این مسابقات نیز اسب های دوخون دو ساله ۲ تا ۶ امتیاز به رقابت پرداختند که در پایان اسب های پانیل، آلکس و سدرا به ترتیب مقام های اول تا سوم را از ان خود کردند.
کورس هفتم هفته نخست مسابقات اسبدوانی پاییزه گنبد مخصوص اسب های سه تا چهار ساله تروبرد داخلی تا ۴ امتیاز بود که در پایان این کورس، اسب های الدرادو، میس مامبو و کولکتی کت به ترتیب عناوین اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
در پایان این مسابقات در مجموع مبلغ ۴۷۲ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال به صاحبان اسب های برنده به عنوان جایزه اهدا شد/ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست