• تاریخ: 2015-07-28
  • شناسه خبر: 6674
  • 2,445 بازدید

مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه آق قلا در عید قربان برگزار می شود

ارکین نیوز-جلسه هم اندیشی برای هرچه بهتر برگزار شدن مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه شهرستان آق قلا با حضور قجری معاون فرماندار،فریدون یلقی رییس اداره ورزش و جوانان،انامحمددلیجه عضو شورای اسلامی شهر،کعبه شیرمحمدلی رییس و اعض ...

ارکین نیوز-جلسه هم اندیشی برای هرچه بهتر برگزار شدن مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه شهرستان آق قلا با حضور قجری معاون فرماندار،فریدون یلقی رییس اداره ورزش و جوانان،انامحمددلیجه عضو شورای اسلامی شهر،کعبه شیرمحمدلی رییس و اعضای هیات سوارکاری آق قلا در اداره ورزش این شهرستان برگزار گردید.

علی اکبرقجری معاون فرماندار شهرستان آق قلا بااشاره به اینکه اسب و اسبدوانی در خون و وجود مردم این شهرستان نهفته است گفت:انشاا.. بتوانیم با مکاتباتی که از طریق فرمانداری و استانداری انجام می دهیم،میدان سوارکاری شهرستان را از چتر و زیرشاخه شرکت توسعه و تجهیز درآورده و در اختیار هیات سوارکاری شهرستان قراردهیم.

وی از تمام کسانی که در برگزاری این مسابقان زحمت می کشند تقدیر نموده و همکاری فرمانداری را با برگزارکنندگان این مسابقات اعلام نمود.

فریدون یلقی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان آق قلا با اشاره به برگزای مسابقات سوارکاری این شهرستان چند روز بعد از عید سعیدقربان گفت: انشاا.. با همکاری ادارت شهرستان و هیات سوارکاری و شرکت توسعه و تجهیز مشکلات میدان سوارکاری آق قلا هرچه سریعتر برطرف گردد.

وی افزود:در این جلسه مقرر شد که شهرداری آق قلا گریدر،لودر و کامیون خود را در اختیار اداره ورزش قرار دهد و هیات سوار کاری شهرستان با هماهنگی شرکت توسعه و تجهیز میادین سوارکاری کشور جهت ساخت ونصب گاردریل میدان تعجیل نماید.

متولی ورزش شهرستان آق قلا در پایان از همکاری کلیه ادارت شهرستان از جمله فرمانداری،شهرداری و هیات سوارکاری شهرستان و بخصوص کعبه شیرمحملی رییس هیات سوارکاری این شهرستان که بهمراه فرزندان خود شبانه روزی جهت احیای درختان این مجموعه زحمات زیادی می کشند تشکرکرد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست