• تاریخ: 2016-06-01
  • شناسه خبر: 18165
  • 316 بازدید

مدیرکل ورزش گلستان: کمبودهای مالی وبی برنامگی ازمشکلات این حوزه است

ارکین نیوز-مدیر کل ورزش و جوانان گلستان گفت: کمبودهای مالی در ورزش قابل انکار نیست ، ولی بخشی از مشکلات ناشی از بی برنامه بودن در این حوزه است. بهمن طیبی در آیین قدردانی از مسوولان هیات های ورزش و ورزشکاران بندرترکمن افز ...

ارکین نیوز-مدیر کل ورزش و جوانان گلستان گفت: کمبودهای مالی در ورزش قابل انکار نیست ، ولی بخشی از مشکلات ناشی از بی برنامه بودن در این حوزه است.

بهمن طیبی در آیین قدردانی از مسوولان هیات های ورزش و ورزشکاران بندرترکمن افزود: هر چند در مبحث تامین اعتبار مشکلات فراوانی داریم، ولی تلاش می شود که استخر بندرترکمن باشتاب بیشتری تکمیل و آماده بهره برداری شود.
وی با بیان این که باید با ایجاد درآمد های پایدار در ورزش حرکت کنیم، اضافه کرد: امسال یک پنجم اعتبارات عمرانی ورزش استان برای تکمیل استخر در نظر گرفته شده است و با بهره برداری آن و درآمدهای حاصله، هیات های ورزشی به یک درآمد پایدار دست می یابند و ورزش از حالت تکدی گری خارج می شود.
طیبی تاکید کرد که اداره کل ورزش به هیچ وجه از درآمدهای حاصل از فعالیت استخر بندر ترکمن استفاده نخواهد کرد.
وی پتانسیل ورزش بندرترکمن را بالاتر از وضعیت کنونی دانست و به مسوولان شهرستان توصیه کرد علاوه بر دو و میدانی در سایر ورزش های فعال در شهرستان نیز سرمایه گذاری و توجه کنند.
طیبی ادامه داد: در چشم اندازهای توسعه باید به ورزش هایی که همخوان با اقلیم و فرهنگ منطقه است و دارای زیرساخت های کافی هستند، توجه ویژه ای کرد.
مدیر کل ورزش گلستان همچنین از شش برابر شدن درآمدهای اختصاصی اماکن ورزشی استان طی ۱۴ ماه گذشته خبر داد.
وی حمایت از ورزش را با اهمیت بیان کرد و گفت: در زمانه ای که انواع مشکلات و آسیب های اجتماعی درکمین قشر جوان و نوجوان ما است، باید با برنامه ریزی صحیح و اصولی از ورزش به عنوان محوری موثر در امر سلامت جسمی و معنوی جامعه بهره برد.
فرشیدی استادی کم رییس ورزش و جوانان بندرترکمن نیز در این مراسم گزارشی از فعالیت های انجام شده در حوزه ورزش و جوانان شهرستان ارایه کرد.
این مراسم با حضور فرماندار و افزون بر ۷۰ تن از پیشکسوتان و مسوولان ورزش شهرستان ترکمن برگزار شد، در پایان از مسوولان هیات های ورزشی شهرستان بندرترکمن با اهدای لوح و هدایایی قدردانی شد.
در المپیاد ورزش استان گلستان ورزشکاران بندرترکمن با کسب ۱۳ مدال طلا، ۱۰ نقره و ۱۱ برنز عنوان دوم را کسب کردند.
بندرترکمن با جمعیتی حدود ۶۱ هزار نفر در غرب استان گلستان واقع است و تاکنون قهرمانانی در ورزش های دو ومیدانی، قایقرانی و والیبال به جامعه ورزش گلستان و کشور معرفی کرده است.
ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست