• تاریخ: 2015-12-06
  • شناسه خبر: 11440
  • 669 بازدید

لیگ دسته یک مردان به پایان دور رفت نزدیک می شود

ارکین نیوز- هفته چهارم دور رفت لیگ دسته یک مردان روز سه شنبه ۱۷ آذرماه با شش دیدار پیگیری خواهد شد تا یک هفته از دور رفت این رقابت ها باقی بماند. به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته چهارم و ماقبل پایانی دور رفت ب ...

ارکین نیوز- هفته چهارم دور رفت لیگ دسته یک مردان روز سه شنبه ۱۷ آذرماه با شش دیدار پیگیری خواهد شد تا یک هفته از دور رفت این رقابت ها باقی بماند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته چهارم و ماقبل پایانی دور رفت بیست و چهارمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های دسته یک مردان کشور یادواره ۲۰۰ شهید والیبالیست، روز سه شنبه با شش دیدار در شهرهای ارومیه، تهران، بجنورد، کاشان، ساری و آق قلا پیگیری خواهد شد.

به گزارش کانال تلگرامی ترکمن صحرا آق قلا ؛تیم اق قلا در ششمین و آخرین مسابقه هفته چهارم دور مقدماتی لیگ دسته یک میزبان آرشام بابلسر خواهد بود. دو تیم بدون امتیاز در رتبه های چهارم و پنجم این گروه قرار دارند و تیم فاتح حداقل دو امتیاز به دست خواهد آورد.
در گروه چهارم لیگ دسته یک سفیر گیلان در هفته چهارم دور مقدماتی استراحت دارد و برنامه کامل سایر بازی ها این هفته که ساعت ۱۶ برگزار می شود، به قرار زیر است:
ارومیه، گروه دوم: شهرداری جوان ارومیه – حمل و نقل سراسری سرمست 
تهران، گروه دوم: عقاب تهران – ملوان تهران 
بجنورد، گروه سوم: شهرداری بجنورد – پاس خراسان 
کاشان، گروه سوم: آکادمی باریج اسانس کاشان – شهرداری اراک 
ساری، گروه چهارم: سازمان عمران شهرداری ساری – کاله جوان 
آق قلا، گروه چهارم: ترکمن صحرای آق قلا – آرشام بابلسر

  • خداوردی طعنه - 2015-12-06 در 5:14 ب.ظ

    این تیم با دیر تشکیل شدنش ونداشتن تمرینات کافی برای هماهنگی ونداشتن برنامه بدنسازی واز همه مهمتر نداشتن یک پاسور خوب وخلاق به مشکل برمی خورد.امیدواریم مسؤلین این تیم فکری برای هرچه بهتر شدن این تیم که آبروی این شهر است کاری بکنند.

  • mr.basir - 2015-12-08 در 10:10 ب.ظ

    اق قلا تیم خیلی خوبی داره فقط تنها مشکلی که داره اینکه دفاع ضعیفی داره .امیدوارم مسعولان به این موضوع رسیدگی بکنند با تشکر

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست