• تاریخ: 2016-11-16
  • شناسه خبر: 21404
  • 388 بازدید

لیگ برتر والیبال / پیروزی قاطع بانک سرمایه در برابر هاوش گنبدکاووس

ارکین نیوز- تیم بانک سرمایه صدرنشین مسابقات لیگ برتر والیبال کشور شامگاه چهارشنبه در سالن المپیک گنبدکاووس و در هفته هفتم از دور رفت این مسابقات، تیم قعرنشین هاوش گنبدکاووس را با نتیجه سه بر صفر شکست داد. شاگردان مصطفی ک ...

ارکین نیوز- تیم بانک سرمایه صدرنشین مسابقات لیگ برتر والیبال کشور شامگاه چهارشنبه در سالن المپیک گنبدکاووس و در هفته هفتم از دور رفت این مسابقات، تیم قعرنشین هاوش گنبدکاووس را با نتیجه سه بر صفر شکست داد.

شاگردان مصطفی کارخانه از آغاز بازی برتری خود را به رخ میزبان کشیدند و در ست اول بازی با نتیجه قاطع ۲۵ بر ۱۴ حریف گنبدی را وادار با پذیرش شکست کردند.

ست دوم بازی نیز با برتری بانک سرمایه آغاز شد و این تیم پرمهره در آغاز بازی با اختلاف چهار امتیاز از حریف گنبدی خود پیش افتاد و در ادامه بازی نیز با حفظ برتری خود، باز هم با نتیجه ۲۵ بر ۱۴ میزبان خود را شکست داد.

شاگردان رحمان محمدی راد که تشویق تماشاگران خود در سالن المپیک گنبد را نیز به همراه داشتند در گیم سوم بازی تا نتیجه ۱۰ بازی تقریبا پایاپایی را به نمایش گذاشتند ولی پس از آن بانک سرمایه با گرفتن هفت امتیاز متوالی و دو برابر کردن اختلاف امتیاز خود با نتیجه ۱۸ بر ۹ از میزبان خود پیش افتاد و در ادامه نیز با تداوم برتری خود در نهایت بازی را با نتیجه ۲۵ بر ۱۵ به پایان رساند.

تیم هاوش گنبدکاووس با قبول این شکست و پس از هفت بازی با سه امتیاز همچنان در قعر جدول ماندگار شد.

این بازی را ابراهیم فیروزی به عنوان داور اول و مرتضی علایی به عنوان داور دوم قضاوت کردند و خلیل یگانه مجد و احمد بندری نیز ناظران بازی بودند/ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست