• تاریخ: 2015-12-03
  • شناسه خبر: 11329
  • 655 بازدید

قلب سردار هدیه سال‌نو برای طرفداران روستوف

ارکین نیوز-مهاجم ایرانی باشگاه روستوف در تقویم دیواری سال جدید باشگاه برای سال ۲۰۱۶ میلادی یکی از ستاره های فعال قلمداد می شود. به گزارش “ورزش سه”،سردار آزمون همچون تمام ماه هایی که در باشگاه روستوف حضور دارد ...

ارکین نیوز-مهاجم ایرانی باشگاه روستوف در تقویم دیواری سال جدید باشگاه برای سال ۲۰۱۶ میلادی یکی از ستاره های فعال قلمداد می شود.

به گزارش “ورزش سه”،سردار آزمون همچون تمام ماه هایی که در باشگاه روستوف حضور دارد همچنان یکی از چهره های محبوب بین طرفداران این باشگاه قلمداد می شود تا جایی که باشگاه در تقویم دیواری طراحی شده برای سال ۲۰۱۶ از تصاویر این بازیکن ایرانی در بسیاری از صفحاتش استفاده کرده است.

باشگاه روستوف طبق روال هر سال یک ماه مانده به آغاز سال نو میلادی از تقویم دیواری خود برای قراردادن در صفحه خرید اینترنتی رونمایی کرد که روی جلد این تقویم سردار آزمون در کنار دیگر بازیکنان حضور دارد و در اقدامی جالب با دست یک قلب به طرفدارانش به عنوان هدیه سال نو تقدیم کرده است.

در سایر صفحات این تقویم دیواری هم تصاویری از آزمون نقش بسته تا مشخص شود سردار از چه محبوبیتی در بین روستوفی ها برخودار است.
01078696
نکته جالب این که باشگاه روستوف در بخش فروش اینترنتی خود قیمتی معادل ۱۰۰ دلار (۳۶۰ هزار تومان) برای این تقویم دیواری گذاشته و تا به این جا هم استقبال خوبی از آن صورت گرفته است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست