• تاریخ: 2016-07-24
  • شناسه خبر: 19525
  • 413 بازدید

فرهاد قائمی در آستانه بازی های ریو؛ هدف ما در المپیک صعود از دور گروهی است

ارکین نیوز- ملی پوش گنبدی تیم المپیکی والیبال ایران گفت: هدف اصلی ما در بازی های ریو، صعود از دور گروهی است تا بعد از آن منتظر حریفانمان باشیم . «فرهاد قائمی» افزود: علاوه بر تمرینات خوب و منسجم، همه نفرات تیم انگیزه بال ...

ارکین نیوز- ملی پوش گنبدی تیم المپیکی والیبال ایران گفت: هدف اصلی ما در بازی های ریو، صعود از دور گروهی است تا بعد از آن منتظر حریفانمان باشیم .

«فرهاد قائمی» افزود: علاوه بر تمرینات خوب و منسجم، همه نفرات تیم انگیزه بالایی دارند و ما امیدواریم بتوانیم نتیجه این همه زحمات خود و کادرفنی و مسئولان فدراسیون را در ریو با نتایج مطلوب بگیریم.

او با اشاره به مصدومیت و بیماری اش بیان کرد: بعد از یک دوره مصدومیت و بیماری که داشتم، به تمرینات برگشتم و کار گروهی کنار بقیه بازیکنان را آغاز کردم.

روز به روز شرایطم بهتر می‌شود و امیدوارم قبل از آغاز المپیک به آمادگی ایده آل برسم تا بتوانم به تیم ملی کمک کنم. او درباره هدف تیم ملی ایران در بازی های المپیک اظهار کرد: اولین هدف ما صعود از گروه است و اینگونه نیست که در مرحله بعد به راحتی حریفانمان را شکست بدهیم و به جمع ۴ تیم پایانی برسیم؛

این اولین حضور ما در المپیک است و امیدواریم بهترین عملکردمان را ارائه بدهیم. «قائمی» تأکید کرد: همه تیم‌ها باانگیزه و آمادگی بالا در المپیک شرکت می‌کنند و شرایط برای همه تیم‌ها یکسان است.

او با بیان اینکه «با نتایجی که تیم ملی ایران در مسابقات مختلف داشته، توقع مردم از والیبال بالا رفته است»، درباره پاداشِ بعد از رفتن والیبال روی سکو در المپیک، بیان کرد: واقعاً هیچ وقت به پاداش فکر نکردیم و به خاطر علاقه‌مان ورزش می‌کنیم، دل‌مان هم می‌خواهد تیم ملی نتیجه بگیرد.
گلشن مهر

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست