• تاریخ: 2016-01-18
  • شناسه خبر: 13442
  • 515 بازدید

فرمانداری مهاباد با درخشش بازیکنان ترکمن درجمع ۸ تیم برتر لیگ یک والیبال ایران

ار کین نیوز-تیم والیبال فرمانداری مهاباد با درخشش بازیکنان گلستانی و ترکمن خود به جمع ۸ تیم برتر والیبال لیگ دسته اول کشور راه یافت. این تیم امروز در ادامه بازیهای این گروه در یک بازی زیبا و تهاجمی توانست بانتیجه۳-۱ملوان ...

ار کین نیوز-تیم والیبال فرمانداری مهاباد با درخشش بازیکنان گلستانی و ترکمن خود به جمع ۸ تیم برتر والیبال لیگ دسته اول کشور راه یافت.

این تیم امروز در ادامه بازیهای این گروه در یک بازی زیبا و تهاجمی توانست بانتیجه۳-۱ملوان را شکست دهد و به جمع ۸ تیم برتر لیگ دسته اول باشگاههای کشور صعود نماید.

مسابقات والیبال لیگ دسته اول باشگاههای ایران در چهار گروه پنج تیمی برگزار می شود که تیم های اول مستقیم به مرحله بعد صعود کرده و تیم های دوم،سوم و چهارم برای صعود به مرحله بعد باهم رقابت می کنند که در پایان، تیم های برتر جواز حضور در مراحل بعد را تصاحب می کنند.

در تیم فرمانداری مهاباد بازیکنان جوان و آینده دار ترکمن کمال قریشی،فرهاد و تیمور یلمه که اسکلت اصلی تیم می باشند حضور دارند.

  • اق قلایی - 2016-01-19 در 12:23 ق.ظ

    با سلام خدمت مدیرسایت جهت اطلاع سه بازیکن جوان اق قلایی هم درتیم دسته یکی رعدپدافنداصفهان هستند تیم شان هم عنوان تیم دوم گروه جزو هشت تیم شدندجهت اطلاع

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست