• تاریخ: 2017-10-10
  • شناسه خبر: 24120
  • 270 بازدید

غفاری:فدراسیون والیبال بداخلاقی کرده است/گنبد از لیگ برتر حذف نشده است

ارکین نیوز-رئیس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس گفت: سازمان لیگ فدراسیون والیبال بداخلاقی کرده است و هیچ سند و چک جعلی به فدراسیون ارائه نشده و تا شنبه مبلغ ورودی به حساب فدراسیون واریز می‌شود. ابراهیم غفاری عصر امروز در خ ...

ارکین نیوز-رئیس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس گفت: سازمان لیگ فدراسیون والیبال بداخلاقی کرده است و هیچ سند و چک جعلی به فدراسیون ارائه نشده و تا شنبه مبلغ ورودی به حساب فدراسیون واریز می‌شود.

ابراهیم غفاری عصر امروز در خصوص مشکلات پیش آمده برای تیم والیبال کارت تخفیف ایرانیان گنبدکاووس و تصمیم فدراسیون والیبال برای محرومیت این تیم اظهار کرد: حامی مالی والیبال گنبدکاووس از نظر پرداخت ورودی به مسابقات لیگ برتر تعهداتی داشته که برای آن یک فقره چک را به فدراسیون تحویل داد.

وی ادامه داد: حامی مالی ما متاسفانه در چند روز گذشته متاسفانه در یک سانحه رانندگی برادر و پدرش را از دست داد که وضعیت نابسامانی را داشته است.

رئیس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس خاطرنشان کرد: ما در فدراسیون مذاکراتی را انجام دادیم و اعلام کردیم که چکی که ارائه شده چون با امضاء برادر مدیرعامل که رئیس هیات مدیره بوده است به فدراسیون ارائه شده و چنین اتفاقی برایش افتاده است، به طور موقت چک را نقد نکنید تا شنبه این چک نقد شود.

غفاری بیان کرد: متاسفانه مسئولان سازمان لیگ امروز به ما اعلام کردند که اگر تا ساعت ۱۲ مبلغ ورودی مسابقات پرداخت نشود، اجازه نمی‌دهیم کارت تخفیف ایرانیان گنبدکاووس در مقابل کاله آمل به میدان برود.

وی افزود: ما اعلام کردیم که این برخورد با گنبدکاووس برخورد خوبی نیست و کاری نکنید که این حامی مالی که با انگیزه وارد عرصه تیم‌داری شده است از تیم‌داری زده شود و دیگر وارد ورزش نشود اما سازمان لیگ اصرار داشته که باید ورودی مسابقات تا ساعت ۱۲ امروز واریز می‌شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس خاطرنشان کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی، معاونت ورزش و جوانان و بسیاری از افرادی را در فدراسیون واسطه قرار دادیم و حتی آقای سلیمانی مدیرعامل تیم به فدراسیون نامه زد و اعلام کرد که من متعهد به پرداخت هستم و حتما وجه را پرداخت خواهم کرد اما متاسفانه مسئولان سازمان لیگ با یک لجبازی بازی فردا مقابل کاله آمل را لغو کردند و مطالب نامناسبی را در سایت فدراسیون در غالب یک خبر قید کردند که جای انتقاد دارد.

غفاری اضافه کرد: در مذاکراتی که داشتیم اعلام کردند که شنبه ۹۰ میلیون تومان مبلغ ورودی را پرداخت کنید و بازی با کاله آمل در روز دیگری برگزار خواهد شد.

وی افزود: ما نمی‌خواستیم بازی فردا لغو شده و دلیل آن نیز عدم پرداخت ورودی مسابقات از سوی فدراسیون اعلام شده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس در پاسخ به این سوال که در خبر فدراسیون والیبال علت محرومیت تیم والیبال گنبدکاووس ارائه قراردادها با مهر و امضای جعلی و ارائه چک‌های ضمانت جعلی و نامعتبر و ارائه نکردن مجوز باشگاه اعلام شده است، گفت: آنها در حال شاخ و برگ دادن به اصل موضوع هستند.

غفاری گفت: آقای سلیمانی به دلیل مشکلاتی که به آن اشاره کردم امکان حضور در فدراسیون برای امضای اسناد را نداشته و به نماینده‌اش اختیار داده که به فدراسیون برود و اسناد را امضاء کند.

وی اضافه کرد: فدراسیون هم زمانی که به این موضوع ایراد وارد کرد قرار شد آقای سلیمانی تا شنبه به فدراسیون مراجعه کرده و کنار همان امضاء‌ها، مهر و امضای خود را ثبت کند و هیچ چیز خاص دیگری هم نبوده و تنها مطلب را بزرگ کرده‌اند.

رئیس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس تاکید کرد: متاسفانه تیم کاله آمل تا شهر گلوگاه هم آمدند و ناهارشان را نیز همانجا صرف کردند و با بداخلاقی سازمان لیگ، تیم با تماس سازمان لیگ به سمت آمل برگشته است.

غفاری تاکید کرد: من در تهران هستم و موضوع را با جدیت پیگیری می‌کنم/فارس

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست