• تاریخ: 2016-12-06
  • شناسه خبر: 21619
  • 296 بازدید

غفوری: شش تیم لیگ ساحلی مشخص شد

ارکین نیوز-دبیر سازمان ساحلی از مشخص شدن شش تیم شرکت کننده در دومین دوره لیگ ساحلی خبر داد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، «کسری غفوری» افزود: دومین دوره لیگ ساحلی اواخر آذرماه با حضور هشت تیم برگزار می شود که تا ...

ارکین نیوز-دبیر سازمان ساحلی از مشخص شدن شش تیم شرکت کننده در دومین دوره لیگ ساحلی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، «کسری غفوری» افزود: دومین دوره لیگ ساحلی اواخر آذرماه با حضور هشت تیم برگزار می شود که تا کنون شش تیم شرکت کننده در این رقابت ها مشخص شدند.

وی با بیان اینکه لیگ ساحلی برای نخستین بار با حامیان مالی مستقل برگزار خواهد شد، گفت: شش تیم ایرانسل، اوج رامسر، اطلس مرغ صبا، پارسه، شهرداری رودسر و دانشگاه آزاد اسلامی حضورشان در لیگ قطعی شده است و اسامی بازیکنان خود را نیز اعلام کردند.

دبیر سازمان ساحلی درباره نحوه برگزاری لیگ ساحلی گفت: شورای لیگ ساحلی هفته آینده با حضور مدیران تیم های شرکت کننده و مسئولین سازمان ساحلی تشکیل می شود و درباره نحوه برگزاری تصمیم گیری خواهد شد.

وی در پاسخ به این پرسش که احتمال افزایش تیم های شرکت کننده در لیگ ساحلی وجود دارد؟ گفت: درخواست بیش از هشت تیم است اما سازمان ساحلی تاکید بر برگزاری با هشت تیم دارد. دو تیم دیگر نیز ظرف هفته جاری مشخص خواهند شد.

غفوری در پایان بر اهمیت برگزاری لیگ ساحلی تاکید کرد و گفت: این رقابت ها زمینه حضور ملی پوشان و بازیکنان برتر ساحلی را فراهم می کند تا بهترین ها نیز به اردوی تیم های ملی دعوت شوند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست