• تاریخ: 2016-08-23
  • شناسه خبر: 20101
  • 1,808 بازدید

عبدالرئوف نجاری به تیم جوانان پرسپولیس تهران پیوست

ارکین نیوز- عبدالرئوف نجاری، فوتبالیست ۱۶ ساله گلستانی با عقد قراردادی دوساله به تیم جوانان باشگاه پرسپولیس تهران پیوست. عبدالرئوف نجاری ملی پوش تیم های ملی نونهالان و نوجوانان ایران با عقد قرار دادی دوساله به تیم جوانان ...

ارکین نیوز- عبدالرئوف نجاری، فوتبالیست ۱۶ ساله گلستانی با عقد قراردادی دوساله به تیم جوانان باشگاه پرسپولیس تهران پیوست.

عبدالرئوف نجاری ملی پوش تیم های ملی نونهالان و نوجوانان ایران با عقد قرار دادی دوساله به تیم جوانان پرسپولیس در لیگ تهران پیوست .

نجاری با حمایت و تشویق پدرش، از ۶ سالگی در مدرسه فوتبال پرسپولیس زیر نظر آقای «قلعه دار» فوتبال را آغاز کرد و سپس در تیم «آرمین» در سنین ۷ تا ۱۰ سالگی زیر نظر مربیانی مانند «فریبرز مرادی»، «کوروش برمک»، «سهند رازیان» و «شاهین آروند» به بازی پرداخت و در سن ۱۲ سالگی به تیم نفت تهران رفت و یک سال در تیم نونهالان نفت بازی کرد.

وی با نفت در رده نونهالان نایب قهرمان لیگ نونهالان و با سایپا در چهار سال حضورش دو قهرمانی و دو نایب قهرمانی لیگ رده پایه تهران را تجربه کرده است .

نجاری در پست دفاع چپ در تیم های نونهالان و نوجوانان سایپا خوش درخشید و بازوبند کاپیتانی را نیز بر بازو بست. عملکرد مناسب وی در تیم سایپا موجب شد از چندین باشگاه از جمله پرسپولیس پیشنهاد دریافت کند.

هم اکنون تیم جوانان پرسپولیس در مسابقات لیگ برتر تهران با سه امتیاز کمتر نسبت به تیم نخست در مکان چهارم جدول قرار دارد و سه شنبه آینده به مصاف تیم استقلال تهران خواهد رفت/مهر

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست