• تاریخ: 2016-10-13
  • شناسه خبر: 20915
  • 515 بازدید

طیبی:برنامه های هفته تربیت بدنی و ورزش گلستان اعلام شد

ارکین نیوز- برنامه های هفته تربیت بدنی و ورزش گلستان از سوی ستاد برگزاری این هفته اعلام گردید. بهمن طیبی در جلسه هماهنگی برگزاری هفته تربیت بدنی و ورزش اظهار داشت: برنامه های این هفته امسال با شعار سلامت، افتخار و معنویت ...

ارکین نیوز- برنامه های هفته تربیت بدنی و ورزش گلستان از سوی ستاد برگزاری این هفته اعلام گردید.

بهمن طیبی در جلسه هماهنگی برگزاری هفته تربیت بدنی و ورزش اظهار داشت: برنامه های این هفته امسال با شعار سلامت، افتخار و معنویت با ورزش از ۲۶ مهرماه تا ۲ آبان ماه به اجرا در می‌آید.

وی افزود: ورزش صبحگاهی عمومی و کارکنان دولت استان و تجلیل از ۲ بازنشسته اداره کل و ورزش صبحگاهی عمومی شهرستان‌ها، مسابقه بین‌المللی اسکواش در مرکز استان از برنامه‌های روز نخست هفته تربیت بدنی و ورزش با شعار ورزش، سلامت همگانی، توسعه پایدار است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان تصریح کرد: نواخته شدن نمادین زنگ ورزش در مدارس شهرستان‌ها با حضور مسئولان ورزش به صورت همزمان در صبح روز یکشنبه ۲۷ مهرماه با شعار ورزش، نشاط و پویایی در مدرسه، دانشگاه و حوزه از دیگر برنامه‌ها است.

طیبی گفت: برگزاری مسابقات نجات غریق ویژه دانش‌آموزان پسر استان، تجلیل از ۱۰ هیئت و مدیران برتر باشگاه‌های گرگان، تجلیل از ورزشکاران و مدال‌آوران ورزشی در گمیشان، مسابقات والیبال ساحلی در آق‌قلا و ده‌ها برنامه ورزشی دیگر در شهرستان‌ها از مهم‌ترین برنامه‌های روز سوم این هفته با شعار ورزش، قهرمانان، جانبازان و معلولین ، غرور ملی است.

وی افزود: پیاده‌روی کارکنان اداره کل ورزش و جوانان، مراسم پرفیض زیارت عاشورا، تجدید میثاق جامعه ورزشی استان با آرمان‌های شهدای والامقام انقلاب اسلامی، برگزاری لیگ والیبال بانوان دستگاه‌های اجرائی استان، مسابقه فوتسال، تیراندازی با اهداف پروازی بین کارکنان شهرستان بندرگز، مسابقات تیراندازی با کمان کارکنان دولت در گرگان و مسابقات دارت، طناب‌کشی در دیگر شهرستان‌ها بین کارکنان در روز چهارم این هفته که با عنوان ورزش، کارمندان، کارگران، نیروهای مسلح و ایثارگران است، اجرا می‌شود.

طیبی اظهار کرد: حضور جامعه ورزش و جوانان در نماز عبادی سیاسی جمعه، برگزاری مسابقات کونگ‌فو قهرمانی استان در رده‌های سنی نونهالان و نوجوانان در گرگان، همایش بزرگ کوهپیمائی عمومی در گرگان و گنبدکاووس، پیاده‌روی همگانی در همه شهرستان‌ها را برنامه های پنجمین روز هفته تربیت بدنی و ورزش است.

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان اظهار داشت: در روز ششم این هفته که با عنوان ورزش، سلامت اجتماعی و جامعه عاری از اعتیاد نامگذاری شده، کارگاه آموزشی نقش ورزش در توسعه اقتصادی در گرگان برگزار می‌شود.

وی گفت: در آخرین روز هفته تربیت بدنی و ورزش که به نام ورزش روستائیان ، عشایر و قوم نامگذاری شده، آغاز مرحله نهایی رقابت‌های جام روستا قهرمان استان و نشست صمیمی جامعه بزرگ ورزش و جوانان گلستان با استاندار و نماینده ولی فقیه استان در طول هفته برنامه‌ریزی شده است.

مدیر کل ورزش و جوانان استان گلستان اظهار کرد: ۲۰۰ برنامه فرهنگی ورزشی در هفته تربیت‌بدنی و ورزش از سوی هیئت‌ها و روسای ادارات ورزش و جوانان در استان گلستان اجرا می‌شود.
روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان گلستان

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست