• تاریخ: 2016-01-24
  • شناسه خبر: 13737
  • 317 بازدید

طیبی:گرگان میزبان نخستین فستیوال ورزشی کشور

ارکین نیوز-مدیرکل ورزش و جوانان گلستان از پیش‎بینی اجرای ۲۰۰ برنامه فرهنگی ورزشی در ایام‎الله دهه‌فجر خبر داد و گفت: نخستین فستیوال ورزشی کشور ۱۱ بهمن به میزبانی شهرستان گرگان برگزار می‎شود. بهمن طیبی پیش از ظهر امروز در ...

ارکین نیوز-مدیرکل ورزش و جوانان گلستان از پیش‎بینی اجرای ۲۰۰ برنامه فرهنگی ورزشی در ایام‎الله دهه‌فجر خبر داد و گفت: نخستین فستیوال ورزشی کشور ۱۱ بهمن به میزبانی شهرستان گرگان برگزار می‎شود.

بهمن طیبی پیش از ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه گلستان ضمن گرامی‌داشت ایام‎الله دهه‌فجر اظهار کرد: نخسین سالن اختصاصی صخره‎نوردی گلستان با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال در استان گلستان به بهره‎برداری خواهد رسید.

وی تصریح کرد: در حوزه فرهنگی برگزاری کارگاه‎های آسیب‎های اجتماعی توسط سازمان‎های مردم‌نهاد در دهه‌فجر برگزار می‎شود، غبارروبی مزار شهدا، دیدار با خانواده‎های شهدای ورزش‌کار نیز جزو برنامه‎های دهه‌فجر است.

آغاز طرح تدوین برنامه‎های قرآنی تا سال ۱۴۰۰

رئیس کمیته ورزش و جوانان ستاد دهه‌فجر انقلاب اسلامی استان گلستان از آغاز طرح تدوین برنامه‎های قرآنی تا سال ۱۴۰۰ خبر داد و گفت: همایش بزرگ جوانان نسل سوم انقلاب و نشست جوانان با مدیران استان در دهه‌فجر برگزار می‎شود.

طیبی افزود: نخستین فستیوال ورزشی کشور ۱۱ بهمن به میزبانی شهرستان گرگان برگزار می‎شود این فستیوال رونمایی از ۲۸ رشته ورزشی برای خانواده‎ها را برای ترغیب مردم به سمت ورزش در دستور کار دارد.

وی بیان داشت: نخستین لیگ فوتبال کارکنان و دستگاه‎های اجرایی استان گلستان را در دهه‌فجر خواهیم داشت، همچنین مسابقات لیگ کشوری در رشته‎های ورزشی بدمینتون و کاراته شمال کشور را در استان گلستان برگزار می‎کنیم.

مشکلات جوانان باید ساختاری حل شود/ یادواره ۲۷۴ شهید ورزش‌کار ۶ بهمن برگزار می‎شود

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان با اشاره به فعالیت‎های فرهنگی این اداره‌کل گفت: فعالیت‎های فرهنگی اداره‌کل ورزش و جوانان از ابتدای امسال تاکنون دو برابر سال گذشته بوده است.

طیبی در خصوص مشکلات حوزه جوانان گفت: مشکلات جوانان باید به صورت ساختاری حل شود، ادغامی که در حوزه ورزش و جوانان شکل گرفت، خوب نبوده و نمی‎تواند مشکلات این حوزه را برطرف کند.

وی بیان داشت: ۲۲۰ کارمند در حوزه ورزش و جوانان فعالیت می‎کنند که کمتر از تعداد انگشتان دست به صورت تخصصی فعالیت دارند که این موضوع نشان می‎دهد باید به شکل جدی در این راستا گام برداشت.

طیبی همچنین از برگزاری یادواره ۲۷۴ شهید ورزش‌کار روز سه‌شنبه جاری شش بهمن‌ماه با حضور مقامات ملی و استانی در گلستان خبر داد/فارس

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست