• تاریخ: 2015-02-06
  • شناسه خبر: 1433
  • 2,618 بازدید

صعودتیم فوتبال استیل البرز آق قلا به مرحله دوم نونهالان باشگاههای ایران

ارکین نیوز-تانی کاظمی پور-آخرین هفته ازمرحله مقدماتی مسابقات فوتبال نونهالان باشگاههای ایران ،یک بازی در ساری بین تیم های پدیده این شهر و استیل البرز آق قلا برگزارگردید که در پایان دوتیم به تساوی یک بر یک رضایت دادند. ای ...

IMG_8617
ارکین نیوز-تانی کاظمی پور-آخرین هفته ازمرحله مقدماتی مسابقات فوتبال نونهالان باشگاههای ایران ،یک بازی در ساری بین تیم های پدیده این شهر و استیل البرز آق قلا برگزارگردید که در پایان دوتیم به تساوی یک بر یک رضایت دادند.
این تیم که قبل از این بازی صعود خود را به مرحله بعدی مسجل کرده بود توانست با گل زیبای محمد امین چاری در نیمه اول به برتری برسد ولی در نیمه دوم ساروی ها بودند که گل مساوی را به ثمر رساندند و تیم مهمان با یک امتیاز به شهر خود بازگشت.
تیم نونهالان استیل البرز آق قلا با مدیریت خوب نورمحمد واحدی و مربیگری عبدا..شایسته با ۲۷ امتیاز و تیم پدیده ساری با ۲۱ امتیاز به مرحله بعدی لیگ برتر نونهالان کشور صعود کردند.
لازم به ذکر است که سال قبل این نوگلان استیل البر با تیم های فوتبال نامدار و پرآوزه ای همچون ذوب آهن و سپاهان اصفهان،نفت آبادان،ملوان بندر انزلی ، ابومسلم خراسان مصاف کرده بودندو در بین این نامداران به مقام چهارم لیگ برتر نونهلان ایران رسیدند که جای تقدیر ویژه داشته و حمایت جدی مسئولین را از این نوشگفته ها می طلبد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست