• تاریخ: 2015-12-16
  • شناسه خبر: 11834
  • 654 بازدید

صدا و سیمای گلستان عدالت را رعایت کند

ارکین نیوز- فریدون یلقی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اق قلا با انتقاد شدید از عملکرد صدا وسیمای گلستان نسبت و ورزش اق قلا به خبرنگار اولکامیز گفت: صدا و سیمای مرکز گلستان به عنوان رسانه ملی نسبت به انعکاس و پوش اخبار ...

ارکین نیوز- فریدون یلقی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اق قلا با انتقاد شدید از عملکرد صدا وسیمای گلستان نسبت و ورزش اق قلا به خبرنگار اولکامیز گفت: صدا و سیمای مرکز گلستان به عنوان رسانه ملی نسبت به انعکاس و پوش اخبارمسابقات تیم های ورزش اق قلا توجهی ندارد. در حالی که تیم های ورزشی اق قلا در سطح استان و کشور در حال برگزاری مسابقات می باشند و موفقیتهای زیادی کسب نموده اند و باید از انها حمایت شود متاسفانه صدا وسیما مرکز گلستان با رفتاری دوگانه هیچ گونه خبری از موفقیتهای تیم های ورزش اق قلا پخش نمی کند.
یلقی در ادامه افزود : صدا و سیمای گلستان می بایست با در نظر گرفتن شهرستان اق قلا به عنوان یکی از قطبهای ورزشی استان در پوشش اخبار و همچنین بها بخشیدن به جوانان ورزشکار اق قلایی اهتمام ویزه ای داشته باشد.
رئیس اداره ورزش و جوانان با بیان اینکه گاهی اوقات دیده می شود یک برنامه جزئی از یک نقطه از استان چندین بار روی انتن می رود ؛ ولی اخبار ورزش اق قلا از پخش باز می ماند ؛ افزود :برنامه ریزی ضعیف موجب این بی عدالتی شده در حالی که صدا وسیما متعلق به جای جای استان است و نباید دران بین شهر های استان تبعیض قائل شوند.
این مدیر شهرستانی خاطر نشان کرد: مسئولان صدا وسیما عدالت را در پوشش اخبار ورزشی استان رعایت کنند. یلقی در خاتمه اظهار داشت علی رغم به اینکه تاکنون با صدا و سیما تعامل خوبی داشتیم و حتی مکانی در اداره دراختیار انان قرار داده ایم ولی عملکرد صدا وسیما در اق قلا رضایت بخش نبوده است.
اولکامیز

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست