• تاریخ: 2017-02-01
  • شناسه خبر: 22159
  • 361 بازدید

شکست فنی برای هاوش گنبد

ارکین نیوز-سازمان لیگ فدراسیون والیبال با توجه به حضور نیافتن تیم هاوش گنبد در دیدار مقابل شهرداری ارومیه شکست فنی برای این تیم در نظر گرفت. به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته دهم دور برگشت مسابقات والیبال قهرما ...

ارکین نیوز-سازمان لیگ فدراسیون والیبال با توجه به حضور نیافتن تیم هاوش گنبد در دیدار مقابل شهرداری ارومیه شکست فنی برای این تیم در نظر گرفت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته دهم دور برگشت مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های مردان ایران جام «شهدای منا» روز (یکشنبه) با پنج دیدار در شهرهای تهران (دومسابقه)، تبریز، اردکان و آمل پیگیری شد.

باشگاه هاوش گنبد در مکاتبه ای با سازمان لیگ فدراسیون والیبال اعلام کرد که به دلیل شرایط آب و هوایی و لغو پروازهای استان گلستان امکان حضور در ارومیه برای دیدار هفته بیست و یکم را ندارد.

سازمان لیگ فدراسیون والیبال نیز بر اساس آئین نامه لیگ و در پاسخ به این نامه باشگاه هاوش، مهلت ۲۴ ساعته به این باشگاه داد تا خود را به ارومیه برساند و بازی دو تیم شهرداری ارومیه و هاوش گنبد حداکثر تا روز دوشنبه برگزار شود.

تیم هاوش گنبد امروز (دوشنبه) هم در ارومیه حاضر نشد و بر اساس اعلام سازمان لیگ باخت فنی (سه ست ۲۵ بر صفر) برای نماینده گنبد در هفته بیست و یکم لیگ برتر والیبال در نظر گرفته شد.

با این نتیجه تیم شهرداری ارومیه به چهاردهمین برد خود در این رقابت ها دست یافت و ۴۲ امتیازی شد و در همان رتبه سوم ماند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست