• تاریخ: 2015-12-16
  • شناسه خبر: 11829
  • 1,047 بازدید

شکست تیم والیبال ترکمن صحرای آق قلا در هفته پایانی دور رفت رقابت های لیگ دسته یک باشگاه های کشور

ارکین نیوز – به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان آق قلا ؛ روز چهارشنبه ۲۵ آذر ۹۴ تیم والیبال ترکمن صحرای آق قلا در هفته پنجم و پایانی دور رفت رقابت های لیگ دسته یک باشگاه های کشور میهمان تیم سفیر گیلان ...

ارکین نیوز – به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان آق قلا ؛ روز چهارشنبه ۲۵ آذر ۹۴ تیم والیبال ترکمن صحرای آق قلا در هفته پنجم و پایانی دور رفت رقابت های لیگ دسته یک باشگاه های کشور میهمان تیم سفیر گیلان بود.
این بازی که در سالن تختی شهرستان رشت استان گیلان برگزار شد برای هر دو تیم که ۳ امتیاز داشتند از حساسیت خاصی برخوردار بود. در ابتدا تیم سفیر گیلان با حمایت تماشاچیان خود توانست دو ست را با امتیازهای ۲۵ بر ۱۵ و ۲۵ بر ۲۰ نماینده شهرستان آق قلا را شکست دهد.
اما در ادامه بازی ، تیم والیبال ترکمن صحرای آق قلا با هدایت مربی سرشناس خود ابراهیم سن سبلی و بازی بی نقص بازیکنان توانست در ست های سوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای ۲۵ بر ۱۸ و ۳۲ بر ۳۰ بر میزبان خود غلبه کند و بازی به ست پنجم کشیده شود.
در ست پنجم بازیکنان نتوانستند بازی خوب و بی نقص خود در ست های سوم و چهارم را به نمایش بگذارند و ست پنجم را با امتیاز ۱۵ بر ۶ به حریف گیلانی خود واگذار کردند که در نتیجه کلی با حساب ۳ بر ۲ از میزبان خود شکست خوردند ، بدین ترتیب تیم آق قلا در نیم فصل اول لیگ دسته یک باشگاه های کشور با یک برد و سه شکست و ۴ امتیاز در مکان چهارم گروه چهار قرار گرفت.

  • خداوردی طعنه - 2015-12-17 در 1:16 ب.ظ

    با این وضعیت موجود بایستی فکری به حال این تیم کرد تا در ادامه مسابقات به مشکل برنخوره وکارش در اخر کار به اما واگر کشیده نشه// باید برای ترمیمم نقاط ضعف تیم باید به فکر تقویت تیم با جذب بازیکنان جدید در پستهای مهم باشند//

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست