• تاریخ: 2016-11-10
  • شناسه خبر: 21304
  • 366 بازدید

ششمین دوره مسابقات والیبال ساحلی کشور در بابلسر برگزار می شود

ارکین نیوز-ششمین دوره مسابقات والیبال ساحلی آزاد قهرمانی کشور از ۲۳ تا ۲۵ آبان ماه به میزبانی استان مازندران در سواحل بابلسر برگزار می شود. به گزارش ارکین نیوز، این مسابقات سه روزه در رده سنی بزرگسالان و بدون محدودیت سنی ...

ارکین نیوز-ششمین دوره مسابقات والیبال ساحلی آزاد قهرمانی کشور از ۲۳ تا ۲۵ آبان ماه به میزبانی استان مازندران در سواحل بابلسر برگزار می شود.

به گزارش ارکین نیوز، این مسابقات سه روزه در رده سنی بزرگسالان و بدون محدودیت سنی برگزار می شود. از سوی کمیته ساحلی فدراسیون والیبال۱۲۰ میلیون ریال پاداش برای تیم های اول تا هشتم این رقابت ها در نظر گرفته شده است که سهم تیم های اول، دوم و سوم به ترتیب ۳۶، ۲۸ و ۱۹ میلیون ریال است.

البته جوایز کل مسابقات به تیم های اول تا هشتم تعلق خواهد گرفت. گلستانی ها که قدرت اصلی والیبال ساحلی ایران هستند به عنوان مدعیان اصلی (در ترکیب تیم های دیگر استان ها) تاکنون اکثر عناوین قهرمانی، نایب قهرمانی و سومی را به خود اختصاص داده اند و برای این دوره نیز پیش بینی می شود سکوهای اول تا سوم از آنِ ساحلی بازان این استان باشد.

رحمان رئوفی، بهمن سالمی، عبدالحامدمیرزاعلی، پرویز فرخی، بهمن قلی پور، آق محمدسلاق و آرش وکیلی بازیکنان گلستانی ملی پوش والیبال ساحلی ایران تاکنون بیشترین مقام های قهرمانی، نایب قهرمانی و سومی را برای تیم های مختلف به نام خود ثبت کرده اند/گلشن مهر

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست