• تاریخ: 2016-07-26
  • شناسه خبر: 19581
  • 639 بازدید

شرایط رقابت های والیبال ساحلی قهرمانی کشور جوانان

ارکین نیوز-سازمان ساحلی فدراسیون والیبال شرایط و آئین نامه مسابقات قهرمانی کشور جوانان را اعلام کرد. به گزارش ارکین نیوز ،مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی کشور جوانان از ۱۴ تا ۱۶ مردادماه به میزبانی ارومیه برگزار می شود. هر ...

ارکین نیوز-سازمان ساحلی فدراسیون والیبال شرایط و آئین نامه مسابقات قهرمانی کشور جوانان را اعلام کرد.

به گزارش ارکین نیوز ،مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی کشور جوانان از ۱۴ تا ۱۶ مردادماه به میزبانی ارومیه برگزار می شود.

هر استان می تواند در این رقابت ها دو تیم معرفی کند و استان میزبان اجازه معرفی چهار تیم دارد. (ثبت نام تیم ها فقط با ارائه معرفی نامه کتبی از هیات والیبال استان امکان پذیر است.)

هر تیم متشکل از دو بازیکن متولد ۱۱ دیماه سال ۷۷ به بعد خواهد بود و تیم ها باید از رکابی و شورت مخصوص والیبال ساحلی با شماره های یک و دو استفاده کنند.

هزینه اسکان و تغذیه بازیکنان تیم ها از ۱۴ تا ۱۶ مردادماه رایگان خواهد بود و هزینه ورودی هر تیم شرکت کننده در مسابقات نیز سه میلیون ریال است. هزینه اسکان و تغذیه سرپرست و مربی بر عهده تیم ها است.

مسابقات طبق قوانین فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) و آئین نامه سازمان والیبال ساحلی انجام می شود و زمان ورود تیم های شرکت کننده از ساعت ۱۴ روز چهارشنبه ۱۳ مرداد به بعد و زمان خروج ۱۶ مرداد است.

همراه داشتن شناسنامه عکس دار و کارت ملی بازیکنان برای پذیرش در مراسم قرعه کشی ضروری است و همراه نداشتن این مدارک به منزله انصراف از مسابقات است.

پایان وقت اداری روز یکشنبه دهم مردادماه آخرین مهلت ثبت نام تیم های شرکت کننده در این رقابت ها است و به درخواست های پس از این تاریخ ترتیب اثر داده نخواهد شد.

۳۷ میلیون ریال پاداش برای تیم های اول تا چهارم این رقابت ها در نظر گرفته شده است که به ترتیب ۱۵، ۱۰، ۷ و ۵ میلیون ریال پاداش به این تیم ها تعلق خواهد گرفت. همچنین به تیم اخلاق این مسابقات «کاپ اخلاق» اهداء خواهد شد.
روابط عمومی فدراسیون والیبال

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست