• تاریخ: 2016-01-11
  • شناسه خبر: 13076
  • 493 بازدید

شایسته:هدف تیم فوتبال شهدای آق‌قلا در فصل آینده، صعود به لیگ دو خواهدبود

ارکین نیوز-سرمربی تیم فوتبال شهدای آق‌قلا گفت: هدف تیم ما در فصل آینده، صعود به لیگ دسته دوم فوتبال کشور خواهد بود. عبدالله شایسته در گفتگو با خبرنگار مهر، پس از بقای تیمش در رقابت‌های لیگ دسته سوم فوتبال کشور، اظهار کرد ...

ارکین نیوز-سرمربی تیم فوتبال شهدای آق‌قلا گفت: هدف تیم ما در فصل آینده، صعود به لیگ دسته دوم فوتبال کشور خواهد بود.
عبدالله شایسته در گفتگو با خبرنگار مهر، پس از بقای تیمش در رقابت‌های لیگ دسته سوم فوتبال کشور، اظهار کرد: آقای واحدی فر مدیر تیم شهدای آق‌قلا قول داده برای فصل آینده از تمامی بازیکنان شایسته استان استفاده کند و تیمی قدرتمند را راهی رقابت‌ها کنیم.

وی افزود: زمانی که آقای واحدی فر تیم را از آقای حسینی تحویل گرفت، ۱۶ بازیکن داشتیم و دیگر نمی‌توانستیم بازیکنی جذب کنیم و در مجموع حدود ۴۰ میلیون تومان برای این فصل هزینه کردیم.

سرمربی تیم فوتبال شهدای آق‌قلا تصریح کرد: این مشکلات در بازی‌های آغازین فصل موجب شد تا نتایج خوبی نگیریم، اما در ادامه بازی‌های بهتری به نمایش گذاشتیم و در نخستین فصل حضورمان در لیگ دسته سوم، در مرحله نخست باقی ماندیم.

شایسته ادامه داد: در ابتدای فصل بسیاری بازیکنان ما به تیم‌های دیگر رفتند و اگر تمامی بازیکنان فصل گذشته‌مان را در اختیار داشتیم، می‌توانستیم از مرحله نخست لیگ دسته سوم، صعود کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که چرا دیدارهای خانگی این فصل نماینده آق‌قلا در گرگان برگزار شد، گفت: این موضوع یکی از معضل‌های این فصل‌مان بود که با وجود تمرین در آق‌قلا باید در گرگان بازی می‌کردیم، به دلیل اینکه ابتدای فصل استادیوم آزادی گرگان برای دیدارهای خانگی ما معرفی شده بود و در حقیقت در تمامی دیدارها مهمان بودیم.

گفتنی است؛ تیم شهدای آق‌قلا در هفته پایانی مرحله نخست رقابت‌های لیگ دسته سوم فوتبال کشور، با برتری سه بر یک مقابل استقلال ساری، ۱۴ امتیازی شد و با قرار گرفتن در مکان چهارم جدول گروه اول، در این مرحله از مسابقات باقی ماند.

تیم های شهدای آق‌قلا و استقلال خان‌ببین، نمایندگان استان گلستان در فصل آینده رقابت‌های لیگ دسته سوم فوتبال کشور در مرحله نخست خواهند بود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست