• تاریخ: 2016-09-26
  • شناسه خبر: 20701
  • 458 بازدید

سرپرست اداره ورزش وجوانان کلاله منصوب شد

ارکین نیوز-با صدور حکمی از سوی بهمن طیبی مدیرکل ورزش وجوانان استان گلستان، روز دوشنبه سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان کلاله منصوب شد. مدیرکل ورزش و جوانان گلستان در این حکم، داوود عوض زاده را که از قهرمانان با سا ...

ارکین نیوز-با صدور حکمی از سوی بهمن طیبی مدیرکل ورزش وجوانان استان گلستان، روز دوشنبه سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان کلاله منصوب شد.

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان در این حکم، داوود عوض زاده را که از قهرمانان با سابقه کشتی آلیش شرق استان گلستان است، به سمت سرپرستی اداره ورزش و جوانان شهرستان کلاله منصوب کرده است.

دراین حکم خطاب به عوض زاده آمده است: با توجه به تعهد، تجربه و تخصص جنابعالی در امر ورزش، به موجب این ابلاغ با حفظ پست سازمانی به عنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان کلاله منصوب می شوید، امید است با اتکال به خداوند متعال و بهره گیری از تجربیات و نظرات کارشناسان و همکاری و تعامل مستمر با ادارات جهت ارتقای ورزش و جوانان شهرستان موفق و مؤید باشید.

پیش از این، الله نور امان نفس که از نیروهای آموزش وپرورش کلاله است، مدت۱۲سال مدیریت اداره ورزش وجوانان این شهرستان را به عهده داشت.
شهرستان کلاله با افزون بر۱۱۰هزار نفر جمعیت در شرق استان گلستان قرار دارد.
ایرنا

  • علی - 2016-09-27 در 1:43 ب.ظ

    ضمن عرض خسته نباشید و خداقوت به عوامل زحمتکش سایت ارکین نیوز- امیدواریم که رییس اداره ورزش و جوانان آق قلا نیز بزودی تغییر یابد تا شاهد پویایی در ورزش آق قلا را شاهد باشیم

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست