• تاریخ: 2016-11-14
  • شناسه خبر: 21374
  • 364 بازدید

سرمربی هاوش گنبد:والیبال گنبد ظرفیت فوق العاده‌ای دارد/ بازی‌های سختی در پیش داریم

ارکین نیوز-سرمربی تیم والیبال هاوش گنبد با بیان اینکه والیبال گنبد ظرفیت فوق العاده‌ای دارد، بازی‌های پیش روی تیم هاوش را بسیار سخت توصیف کرد. رحمان محمدی راد در گفتگو با خبرنگار مهر، پس از انتخابش به عنوان سرمربی تیم وا ...

ارکین نیوز-سرمربی تیم والیبال هاوش گنبد با بیان اینکه والیبال گنبد ظرفیت فوق العاده‌ای دارد، بازی‌های پیش روی تیم هاوش را بسیار سخت توصیف کرد.

رحمان محمدی راد در گفتگو با خبرنگار مهر، پس از انتخابش به عنوان سرمربی تیم والیبال هاوش گنبد، اظهار کرد: زمانی که این پیشنهاد به من شد، بررسی‌های لازم را انجام دادم و بر اساس خواسته‌های باشگاه نسبت به بهتر شدن شرایط تیم و اینکه وضعیت حال حاضر را درک می‌کنند، پیشنهاد سرمربیگری هاوش را پذیرفتم.

وی افزود: والیبال گنبد ظرفیت فوق العاده‌ای دارد و باید تغییراتی در شکل بازی تیم ایجاد کنیم و با جنگندگی بیشتری در رقابت‌ها حاضر شویم که رضایت مردم خوب و والیبال فهم گنبد و مجموعه باشگاه هاوش را به همراه داشته باشد.

سرمربی جدید تیم والیبال هاوش گنبد با اشاره به بازی‌های پیش روی این تیم خاطرنشان کرد: دیدارهای سختی با پنج تیم بالای جدول داریم و با تیم کاله نیز باید در آمل بازی کنیم که نشان می دهد شرایط بسیار سخت است.

محمدی راد تصریح کرد: البته من به ظرفیت والیبال گنبد و استان گلستان اعتقاد دارم و می‌توانیم بازی‌های خوبی به نمایش بگذاریم.

وی ادامه داد: دو روز است که به تیم هاوش گنبد ملحق شده‌ام و باید به شناخت کافی از بازیکنان دست پیدا کنم و در این مدت کوتاه کادر فنی کمک زیادی به من کرد.

وی یادآور شد: امیدوارم بتوانم برای تیم والیبال هاوش گنبد موثر باشم و به بهتر شدن این تیم کمک کنم.

به گزارش خبرنگار مهر، پس از استعفای بای محمد دوجی از سرمربیگری تیم والیبال هاوش گنبد به دلیل مشکلات جسمی و روحی، رحمان محمدی راد از سوی مسئولان این باشگاه به عنوان سرمربی تیم والیبال هاوش گنبد انتخاب شد.

تیم هاوش گنبد در نخستین دیدار خود با هدایت محمدی راد در هفته ششم لیگ برتر والیبال، امروز (یکشنبه) راس ساعت ۱۷ مهمان تیم متین صالحین ورامین است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست