• تاریخ: 2015-03-22
  • شناسه خبر: 2659
  • 855 بازدید

سردار آزمون پس از شرکت در تمرینات المپیک: تابع تصمیمات فدراسیون بودم

ارکین نیوز-مهاجم تیم ملی فوتبال امید در مورد حضورش در تیم ملی امید گفت: تابع تصمیم فدراسیون فوتبال بودم. سردار آزمون در حاشیه تمرین عصر امروز(شنبه) تیم ملی امید، گفت: ابتدا فرا رسیدن سال جدید و عید نوروز را به مردم ایران ...

sardar_azmoun_RouzeGar.Com_16
ارکین نیوز-مهاجم تیم ملی فوتبال امید در مورد حضورش در تیم ملی امید گفت: تابع تصمیم فدراسیون فوتبال بودم.

سردار آزمون در حاشیه تمرین عصر امروز(شنبه) تیم ملی امید، گفت: ابتدا فرا رسیدن سال جدید و عید نوروز را به مردم ایران تبریک می گویم و امیدوارم که سال خوب و خوشی را پیش رو داشته باشند.
با تصمیم فدراسیون فوتبال از صبح امروز در اردوی تیم امید حضور پیدا کردم و در خدمت این تیم خواهم بود و خوشبختانه از لحاظ بدنی شرایط خوبی دارم.

وی در خصوص حضور در اردوی تیم امید و شرکت در بازی‌های مرحله مقدماتی المپیک، اظهار کرد: وظیفه من پوشیدن پیراهن مقدس ایران و جنگیدن برای موفقیت و سربلندی نام کشورم است و فرقی نمی‌کند که در تیم ملی بزرگسالان باشم یا تیم امید، در حال حاضر با تصمیم فدراسیون فوتبال در خدمت تیم امید خواهم بود.

مهاجم تیم ملی امید با اشاره به بازی‌های مرحله مقدماتی المپیک ۲۰۱۶ ریو و شانس صعود تیم ایران، بیان کرد: بازی‌های سختی پیش روی تیم امید است و به هیچ وجه نباید حریفی را دست کم بگیریم.
خوشبختانه تیم امید شرایط خوبی دارد و بازیکنان و کادر فنی نهایت تلاش خود را انجام خواهند داد تا با کسب بهترین نتایج از این مرحله صعود کنیم و عیدی بزرگی به مردم ایران بدهیم.

سردار آزمون صبح امروز به اردوی تیم ملی امید اضافه شد و در تمرین نوبت عصر این تیم شرکت کرد. تیم ملی امید ایران که با تیم های عربستان، نپال، فلسطین و افغانستان هم گروه است سوم فروردین در رقابت‌های مرحله اول مقدماتی المپیک به میدان می‌رود.
ایسنا

  • سلیمان - 2015-03-23 در 5:33 ق.ظ

    ماشا…افتخار ترکمن صحرا و گنبد

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست