• تاریخ: 2015-12-30
  • شناسه خبر: 12530
  • 431 بازدید

سردار آزمون پدیده ایرانی در راه جام جهانی روسیه

ارکین نیوز-سایت فیفا در گزارشی از سردار آزمون به عنوان پدیده فوتبال ایران در راه بیست و یکمین دوره جام جهانی فوتبال نام برد. رقابت‌های انتخابی جام جهانی روسیه در قاره آسیا به مرحله حساس خود نزدیک می‌شود و تنها دو مرحله د ...

ارکین نیوز-سایت فیفا در گزارشی از سردار آزمون به عنوان پدیده فوتبال ایران در راه بیست و یکمین دوره جام جهانی فوتبال نام برد.

رقابت‌های انتخابی جام جهانی روسیه در قاره آسیا به مرحله حساس خود نزدیک می‌شود و تنها دو مرحله دیگر باقی مانده است. تاکنون صعود قطر به مرحله نهایی قطعی شده و کره جنوبی نیز در صورتی که یک امتیاز از دو بازی بعدی را بگیرد، به مرحله بعدی راه خواهد یافت.

سایت فیفا در گزارشی به بررسی رقابت‌های این مرحله پرداخته و از سردار آزمون مهاجم جوان تیم ملی ایران به عنوان یکی از بهترین بازیکنان رقابت‌های انتخابی جام جهانی در قاره آسیا نام برده است.

در این گزارش آمده است: تیم‌های آسیایی درست مانند قبل رقابتشان را در حالی آغاز کردند که مدعیان شناخته شده‌ای درخشیدند. سردار آزمون مهاجم جوان و پدیده فوتبال ایران با ۴ گل زده توانست درخشش خود در این رقابت‌ها را به رخ بکشد و یکی از بهترین بازیکنان آسیا در دوره انتخابی جام جهانی بود.

در کنار آزمون سردار رشیداف از ازبکستان در کنار ایگور سرگیف دو گلزن ازبکی بودند که با ۴ گل زده عملکرد خوبی داشتند و همه این بازیکنان پشت سر سونگ هیونگ مین کره‌ای قرار گرفتند که با ۶ گل زده آقای گل انتخابی جام جهانی از قاره آسیا بود.

همچنین تیم کیهیل ۳۶ ساله از استرالیا، کی‌سوکه هوندا از ژاپن و احمد خلیل از امارات دیگر بازیکنانی بودند که سایت فیفا از آن‌ها به عنوان بهترین بازیکنان انتخابی جام جهانی در قاره آسیا نام برده است.

همچنین سایت فیفا درباره گروه تیم ملی فوتبال ایران در این رقابت‌ها نوشت: هنوز هم تیم‌هایی مثل عمان، شانس صعود از این گروه را دارند. توقف ایران برابر ترکمنستان و سپس عمان، باعث شد تا شاگردان کی‌روش هنوز صعودشان به مرحله بعد قطعی نباشد و چشم‌انتظار بازی‌های بعدی خود در این گروه باشند که هنوز چیزی از آن مشخص نشده است ولی انتظار می‌رود تیم‌هایی چون کره جنوبی، ایران، ژاپن و استرالیا به زودی به جمع تیم‌های حاضر در مرحله بعدی اضافه شوند.
پایتخت

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست