• تاریخ: 2016-11-12
  • شناسه خبر: 21348
  • 303 بازدید

سردار آزمون: به دلایل واهی از بازی مقابل سوریه محروم شدم

ارکین نیوز- سردار آزمون بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان محرومیت از بازی در برابر تیم سوریه را بنا به دلایل واهی ذکر کرد و گفت: از اینکه به دلایل بسیار واهی از بازی با سوریه حذفم کردند ناراحتم واحساس بدی دارم. وی ظهر روز شن ...

ارکین نیوز- سردار آزمون بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان محرومیت از بازی در برابر تیم سوریه را بنا به دلایل واهی ذکر کرد و گفت: از اینکه به دلایل بسیار واهی از بازی با سوریه حذفم کردند ناراحتم واحساس بدی دارم.

وی ظهر روز شنبه در فرودگاه کلاله و هنگام عزیمت به تهران در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در تشنج پیش آمده بین دو تیم من هیچ نقشی نداشتم و فقط سعی می کردم بازیکنان درگیر را از هم جدا نمایم و به خاطر این موضوع از بازی با تیم سوریه محرومم کردند.
پس از دیدار ایران برابر قطر، که باپیروزی دو بر صفر تیم ملی در ثانیه های پایانی و جنجال و زدوخورد بازیکنان دو تیم همراه بود، سردار آزمون از یک جلسه بازی برای تیم ملی کشورمان محروم شد.
این فوتبالیست عضوتیم ملی کشورمان که با پرواز ظهر امروز فرودگاه کلاله، برای شرکت در تمرینات تیم ملی عازم تهران شد، گفت: از اینکه پرواز های فرودگاه کلاله راه اندازی شده خوشحالم واین امر برای اهالی شرق استان گلستان نعمت ارزنده ای است.
فرودگاه کلاله در شرق استان گلستان پس از سال ها تعطیلی و رکود، در مهرماه امسال با انجام هفته ای دو پرواز به تهران، مجددا راه اندازی شده است .
آزمون خاطر نشان کرد: این فرودگاه در حال حاضر هفته ای دو پرواز دارد که اگر این پرواز ها استمرار و افزایش یابد در جهت تامین زیر ساخت های منطقه، استان های همجوار و رفاه اهالی شرق استان تاثیر به سزایی خواهد داشت.
به گزارش ایرنا، تیم والیبال لیگ برتری هاوش گنبدکاووس نیز برای بازی با تیم متین صالحین ورامین، از فرودگاه کلاله عازم تهران شد و جمع زیادی ازجوانان وعلاقه مندان ورزش، برای دیدار و تشویق سردار آزمون وتیم هاوش گنبد در فرودگاه کلاله جمع شده بودند.
شهرستان کلاله با ۱۱۰ هزارنفر جمعیت در شرق استان گلستان قرار دارد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست