• تاریخ: 2017-11-10
  • شناسه خبر: 24430
  • 387 بازدید

ساحلی نظامیان جهان؛ پایان کار نمایندگان ایران

ارکین نیوز-تیم الف والیبال ساحلی نیروهای مسلح ایران با پذیرش شکست برابر برزیل ب از راه یابی به جمع چهار تیم برتر مسابقات قهرمانی نظامیان جهان (سیزم) بازماند. به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، مرحله دوم حذفی دومین دو ...

ارکین نیوز-تیم الف والیبال ساحلی نیروهای مسلح ایران با پذیرش شکست برابر برزیل ب از راه یابی به جمع چهار تیم برتر مسابقات قهرمانی نظامیان جهان (سیزم) بازماند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، مرحله دوم حذفی دومین دوره مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی نظامیان جهان (سیزم) امروز (جمعه) در برزیل پیگیری شد.

تیم‌ الف ایران (بهمن سالمی و رحمان رئوفی) در این مرحله به مصاف تیم برزیل ب (فیلهو -سایمون) رفت و دو بر صفر با امتیازهای ۲۱ بر ۱۲ و ۲۱ بر ۱۵ مغلوب شد و از راه یابی به جمع چهار تیم برتر این رقابت ها باز ماند.

تیم ب ایران (آق محمد سلاق – عبدالحامد میرزاعلی) نیز در مرحله نخست حذفی به مصاف برزیل یک (قهرمان جهان) رفت و دو بر صفر با امتیازهای ۲۱ بر ۱۷ و ۲۱ بر ۱۴ مغلوب (اواندرو – لایولا) شد و از دور رقابت ها کنار رفت.

دو تیم الف و ب ایران قبلا با صعود به مرحله حذفی سهمیه حضور در المپیک ۲۰۱۹ سیزم را به دست آورده بودند.

بدین ترتیب سه تیم از برزیل میزبان این رقابت ها و یک تیم از آلمان به مرحله نیمه نهایی و نهایی دومین دوره مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی نظامیان جهان (سیزم) راه یافتند.

تیم های والیبال ساحلی نیروهای مسلح ایران را عیسی سنگدوینی به عنوان مربی در این رقابت ها همراهی می کند.

نمایندگانی از کشورهای برزیل، قطر و آلمان در نخستین دوره مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی نظامیان جهان مقام‌های اول تا سوم را به دست آوردند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست