• تاریخ: 2016-08-12
  • شناسه خبر: 19892
  • 561 بازدید

کوهستانی:استیل البرزآق قلادارای شخصیت تیمی خوبی در استان است/ گردهمایی داوران استانهای شمالی در گرگان

ارکین نیوز-رئیس هیات فوتبال استان گلستان گفت : اگر چه به عملکرد آقای صباغیان گله وارد است اما وی همچنان رئیس هیات فوتبال شهرستان گالیکش است . قاسم کوهستانی رئیس هیات فوتبال استان گلستان ظهر امروز پنجشنبه ۲۱ مردادماه در م ...

ارکین نیوز-رئیس هیات فوتبال استان گلستان گفت : اگر چه به عملکرد آقای صباغیان گله وارد است اما وی همچنان رئیس هیات فوتبال شهرستان گالیکش است .

قاسم کوهستانی رئیس هیات فوتبال استان گلستان ظهر امروز پنجشنبه ۲۱ مردادماه در مراسم تجلیل از خبرنگاران ورزشی نویس استان گلستان در گرگان اظهار داشت : واقعیت اینست که وضعیت فوتبال استان گلستان خوب نیست اما با اقداماتی که صورت گرفته و حمایت های آقای تاج ، فعالیتهای خوبی را شروع کرده ایم.

کوهستانی در خصوص مجوز نداشتن برخی موسسات فوتبال و یا عدم تمدید مجوز آنها افزود: تاریخ معین کردیم که همه تا آن تاریخ مجوز خود را بگیرند یا تمدید کنند، بعضا شاهد چنین مدارس بدون مجوز هستیم اما ۹۰ درصد مدارس فوتبالی و موسسات اینچنینی اقدامات خوبی دارند ولی خروجی مدارس ما خوب نبود.

وی استیل البرز را دارای شخصیت تیمی خوبی در استان خواند و گفت : وظیفه ما دنبال اسپانسر رفتن نیست اما چون دلمان برای فوتبال استان می سوزد قطعا ورود خواهیم کرد.

وی حمایت از تیم های فوتبال استان درسطوح پایه ، جوانان و نوجوان ، امیدها را خوب توصیف کرد و گفت : در اکثر این بخش ها توانستیم به یک وضعیت نسبی برسیم .

رئیس هیات فوتبال استان در خصوص سوالی که عنوان شده بود فرماندار گالیکش خودش را رئیس هیات فوتبال این شهرستان معرفی کرده، گفت : این بحث ها مطرح نیست و از نظر ما رئیس هیات فوتبال گالیکش آقای صباغیان هست .

کوهستانی اضافه کرد: بنده به عملکرد اقای صباغیان گله دارم و انتظارم این بود که تمام تلاش خود را برای ورزش فوتبال این شهرستان انجام دهد .

همچنین دبیر هیات فوتبال استان گلستان نیز در این جلسه ضمن تشکر از خبرنگاران از انعکاس اخبار حوزه ورزش فوتبال گفت : داوران استانهای شمالی کشور اعم از خراسان شمالی ، گلستان ، مازندران ، گیلان و … در گرگان طی همایشی جمع خواهند شد و کارگاه آموزشی خواهند داشت .

مرتضی شکی افزود: مسائل و مشکلاتی در فوتبال گلستان وجود دارد که باید با تعامل و همکاری حل گردد اما متاسفانه برخی افراد می خواهند که فقط به آنها نگاه شود در حالی که ما تابع قانون هستیم/گلستان ما

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست