• تاریخ: 2016-01-22
  • شناسه خبر: 13628
  • 576 بازدید

رقابت ۶۵ اسب در هفته بیست و چهارم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبد

ارکین نیوز-هفته بیست و چهارم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس عصر جمعه با رقابت ۶۵ راس اسب در هفت دور مختلف در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد. این هفته از مسابقات در مسافت های ۱۰۰۰، ۱۵۵۰ و ۱۶۰۰متر برگزار شد ...

ارکین نیوز-هفته بیست و چهارم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس عصر جمعه با رقابت ۶۵ راس اسب در هفت دور مختلف در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

این هفته از مسابقات در مسافت های ۱۰۰۰، ۱۵۵۰ و ۱۶۰۰متر برگزار شد و در دور اول که اختصاص به اسب های ترکمن دو ساله ۱۶ تا ۱۸ امتیاز داشت، اسب تاگور به مقام اول رسید و اسب های نورگزل و آهوچی دوم و سوم شدند.

در دور دوم اسب های دوخون دو ساله مبتدی رقابت کردند که در پایان اسب های نامبروان ، مهتاج و یادگار گلنام اول تا سوم شدند و در رقابت اسب های تروبرد داخلی دو ساله ۸ تا ۱۲ امتیاز در دور سوم نیز اسب ریوچندو زودتر از سایرین از خط پایان گذشت و اسب های جنی بست و ریو گیفت دوم و سوم شدند.

دور چهارم هفته بیست و چهارم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبد کاووس مخصوص اسب های دوخون سه تا پنج ساله هندیکاپ بود که در پایان اسب های ورگلاس ، آتیک و ساریسا به ترتیب اول تا سوم شدند و در دور پنجم نیز اسب های کاررا ، ریواونجر و تیم پای لت در گروه اسب های تروبرد داخلی سه تا پنج ساله ۲۴ تا ۳۰ امتیاز حائز مقام های برتر شدند.

اسب های قلیچ بابا، فرنیا و ایلکای برندگان دور ششم این هفته از مسابقات در گروه اسب های دوخون سه ساله ۳۸ تا ۴۸ امتیاز بودند و در دور هفتم در گروه اسب های دوخون دو ساله ۲ تا ۶ امتیاز نیز اسب های مهگل ، ایرامینم و های پریون به ترتیب اول تا سوم شدند.

در پایان این مسابقات مبلغ ۵۳۳میلیون و ۷۵۰ هزار ریال به عنوان جایزه به صاحبان اسب های برنده اهدا شد.
ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست