• تاریخ: 2016-02-14
  • شناسه خبر: 14714
  • 1,602 بازدید

آغاز رقابت‌های زیرگروه والیبال کشور در نکا با حضور میدان آق قلا

ارکین نیوز – رقابت‌های برگشت زیرگروه والیبال مردان کشور در گروه الف، از ۲۵ بهمن به میزبانی نکا آغاز شد و تیم میدان آق قلا اولین بازی دور برگشت را واگذار کرد . پس از پایان دور رفت رقابت‌های زیرگروه والیبال کشور از گ ...

ارکین نیوز – رقابت‌های برگشت زیرگروه والیبال مردان کشور در گروه الف، از ۲۵ بهمن به میزبانی نکا آغاز شد و تیم میدان آق قلا اولین بازی دور برگشت را واگذار کرد .
پس از پایان دور رفت رقابت‌های زیرگروه والیبال کشور از گروه الف در شهرستان فریدونکنار، تیم‌ها پس از دو هفته استراحت و ریکاوری، از روز یکشنبه ۲۵ بهمن در سالن ورزشی شهید بردبار شهرستان نکا دیدارهای دور برگشت را برگزار می‌کنند تا چهره تیم صعود کننده مشخص شود.
امروز تیم جوان میدان آق قلا در یک بازی نزدیک و تنگاتنگ و ست های اول و دوم بازی را نصیب خود کرد ولی به دلیل جوانی و بی تجربگی در نهایت با نتیجه ۳ بر ۲ بازی را به تیم اریا تنکابن واگذار کردند.
گفتنی است گروه الف مسابقات والیبال زیرگروه کشور که دیدارهای دور رفت و برگشت آن در شهرهای فریدونکنار و نکا برنامه‌ریزی شد، شامل تیم‌های جهش نکا، میدان آق‌قلا، آریا تنکابن، شهید طالعی بابلسر و بازرگانان فریدونکنار می‌شود.
دور رفت رقابت‌های این گروه در فریدونکنار با برگزاری ۱۰ دیدار طی پنج روز با معرفی تیم‌های اول تا سوم به پایان رسید که در آن جهش نکا، آریا تنکابن و شهید طالعی بابلسر به ترتیب تیم‌های اول تا سوم مرحله رفت لقب گرفتند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست