• تاریخ: 2015-07-21
  • شناسه خبر: 6397
  • 584 بازدید

رحمان رئوفی و بهمن سالمی برابر نماینده رژیم اشغالگر حاضر نشده و حذف شدند

ارکین نیوز-تیم ملی الف ساحلی ایران در رقابت های گراند اسلم ژاپن برابر نماینده رژیم صهیونیستی حاضر نشد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم های ملی الف و ب ساحلی ایران در رقابت های گرند اسلم در کشور ژاپن شرکت کرده ...

????? ????? ??? ???? ??? ??? ?? ???? ???? ?????????? ?????????
ارکین نیوز-تیم ملی الف ساحلی ایران در رقابت های گراند اسلم ژاپن برابر نماینده رژیم صهیونیستی حاضر نشد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم های ملی الف و ب ساحلی ایران در رقابت های گرند اسلم در کشور ژاپن شرکت کرده بودند.

تیم ملی الف ساحلی متشکل از رحمان رئوفی و بهمن سالمی که امید زیادی برای صعود به مراحل بالا داشت در قرعه کشی این رقابت ها در دیدار نخست به نماینده رژیم صهیونیستی خورد و به حمایت از مردم مظلوم فلسطین حاضر به رقابت با این تیم نشد.

این در حالی بود که این تیم تمرینات متداومی را برای حضور شایسته در این مسابقات پیگیری کرده بود و از نظر فنی در سطح بسیار خوبی قرار داشت. این مسابقات که در شهر یوکوهاما برگزار می شود، امتیاز کسب سهمیه المپیک دارد و برای والیبال ساحلی ایران کسب امتیاز در این رقابت ها اهمیت زیادی داشت.
تیم ملی ب والیبال ساحلی ایران نیز با ترکیب صابر هوشمند و عباس پورعسگری در این رقابت ها شرکت کرده بود که در نخستین مسابقه به مصاف تیم فرانسه رفت و ۲ بر یک با امتیازات ۲۱ بر ۱۶، ۱۲ بر ۲۱ و ۵ بر ۱۵ مغلوب شد و از گردونه رقابت ها کنار رفت.

  • لینچان - 2015-07-22 در 11:52 ق.ظ

    افرین به بهمن سالمی ورحمان رئوفی که با حاضر نشدنشان مقابل تیم رژیم اشغالگر قدس نشان دادند که به ملت مظلوم فلسطین احترام خاصی قائلند واز طرفی این رژیم اشغالگر به رسمیت نشناختند و مثل دیگر ورزشکاران کشورمان که بارها وبارها از رویارویی با تیم های این رژیم صهیونیستی سرباز زذند تا حمایت قاطعانه خودشان را از ملت ومردم مظلوم فلسطین نشان دهند//انشاالله که این دو ورزشکار قهرمان در دیگر عرصه های ورزشی موفق وسربلند باشند//

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست