• تاریخ: 2016-06-19
  • شناسه خبر: 18696
  • 667 بازدید

دیوید لی: ایران همیشه تا آخرین نفس می جنگد

ارکین نیوز-دفاع وسط تیم ملی والیبال آمریکا بعد از پایان بازی مقابل ایران گفت: برگرداندن توپ ها در کناره ها و دفاع تیمی امروز ما را نجات داد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، کاپیتان تیم ملی والیبال آمریکا بعد از با ...

ارکین نیوز-دفاع وسط تیم ملی والیبال آمریکا بعد از پایان بازی مقابل ایران گفت: برگرداندن توپ ها در کناره ها و دفاع تیمی امروز ما را نجات داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، کاپیتان تیم ملی والیبال آمریکا بعد از بازی مقابل ایران گفت:« بازی بسیار خوب و نزدیکی بود. ایران رقیبی است که همیشه تا آخرین نفس می جنگد و نمی توان لحظه ای آنها را رها کرد. ست دوم را ۲۵ بر ۱۳ از آن خود کردیم اما ایران در ست سوم به بازی بازگشت و عالی بازی کرد. در نهایت این دیدار با پایان خوبی برای ما همراه بود.»

وی در ادامه اظهار کرد:«امروز برای جمع کردن توپ با چالش روبرو بودیم که معمولا برای ما اتفاق نمی افتد. برگرداندن توپ ها در کناره ها و دفاع هایمان امروز ما را نجات داد. در کل آغاز خوبی در این تورنمنت داشتیم و توانستیم آرژانتین و ایران را از پیش رو برداریم و امیدواریم فردا در برابر برزیل هم یک پیروزی دیگر رقم بزنیم.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست