• تاریخ: 2016-11-15
  • شناسه خبر: 21384
  • 260 بازدید

دیدار صمیمانه معاون استاندار با ورزشکاران المپیکی و پارالمپیکی گلستان

ارکین نیوز-معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان با ورزشکاران المپیکی و پارالمپیکی استان گلستان که در مسابقات الپیک ریو حضور داشتند، دیدار کرد. “علی اصغر طهماسبی” در این دیدار خاطرنشان کرد: ما به ورزش ...

ارکین نیوز-معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان با ورزشکاران المپیکی و پارالمپیکی استان گلستان که در مسابقات الپیک ریو حضور داشتند، دیدار کرد.

“علی اصغر طهماسبی” در این دیدار خاطرنشان کرد: ما به ورزشکاران و قهرمانانی که تحت عنوان تیم های ملی در آوردگاه بزرگی چون المپیک و پارالمپیک، نام و پرچم جمهوری اسلامی ایران را به اهتزاز در می آورند، افتخار می کنیم و در استان گلستان به عنوان نماینده دولت محترم پیگیر درخواست های شما عزیزان خواهیم بود.

وی ادامه داد: اعتقاد داریم حمایت های مسئولین از ورزشکاران و تیم های ورزشی می تواند در ایجاد انگیزه مدال آوری و افتخار آفرینی مؤثر باشد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان در پایان با تقدیر از ورزشکاران گلستانی حاضر در المپیک و پارالمپیک ریو، گفت: علی رغم تمامی کمبودها در حوزه ورزش، ما ایرانی ها همواره به جهانیان ثابت کرده ایم، که مردان و زنان روزهای سخت و میدانهای بزرگیم.

در این دیدار صمیمانه مدیرکل ورزش و جوانان استان، عادل مجللی عضو تیم ملی قایقرانی جمهوری اسلامی ایران، پژمانقلعه نویی عضو تیم ملی دو میدانی از ورزشکاران حاضر در المپیک و آرش خرمالی عضو تیم ملی والیبال نشسته مردان و خانم زهرا دانایی طوس عضو تیم ملی والیبال نشسته بانوان اعزامی به مسابقات الپیک ریو حضور داشتند.
سایت استانداری گلستان

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست