• تاریخ: 2015-08-04
  • شناسه خبر: 6881
  • 578 بازدید

دکترطیبی: از ادامه ساخت سالن ورزشهای رزمی آق قلا خبر داد

ارکین نیوز- جلسه مسئولین هیاتهای رزمی شهرستانهاو سبکهای استان با حضور طیبی مدیرکل ورزش و جوانان ومنصوری رییس هیات رزمی گلستان در محل سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان این استان برگزار گردید . در این جلسه مدیرکل به درد ...

ارکین نیوز- جلسه مسئولین هیاتهای رزمی شهرستانهاو سبکهای استان با حضور طیبی مدیرکل ورزش و جوانان ومنصوری رییس هیات رزمی گلستان در محل سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان این استان برگزار گردید .

در این جلسه مدیرکل به درد دل های روسای هیاتها ی رزمی شهرستانها و سبکهای استان گوش فرا داده و حاج محمد برازنده رییس هیات ورزشهای رزمی آق قلا نیز از نبود رینگ بوکس در شهرستان و همچنین از فرسودگی سالن محل تمرین رزمیکاران آق قلا گلایه نمود.

دکتر طیبی مدیرکل ورزش و جوانان گلستان در جواب رییس هیات رزمی شهرستان آق قلا با اشاره به ادامه فعالیت ساخت سالن رزمی این شهر گفت: ان شاا… با پیگیریهای همکاران در اداره کل و تخصیص اعتبارات لازم این سالن به زودی در اختیار رزمی کاران آق قلا قرار خواهد گرفت.

  • فرهنگ - 2015-08-04 در 6:34 ب.ظ

    ضمن تشکر از جناب آقای طیبی در خصوص ساخت سالن رزمی استدعا داریم ساخت سالن تیراندازی شهرستان آق قلا را نیز جزو برنامه های استانی قراردهید که باتوجه به پتانسیل موجود در شهرستان آرزوی دیرینه تیراندازان شهرستان براورده گردد

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست